Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt mondják hogy a windows...

Azt mondják hogy a windows vista nem jó?

Figyelt kérdés
én amerikába laktam egy jó ideig és ott kaptam egy laptopot amerikába hozzá kell tennem csak vistát ajánlanak és semmi bajom nem volt vele most sincs gyors játékok mennek a gépen nem fagy le akkor mi ezzel a hiba :O?
2012. febr. 5. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
mert tele van bugal enél még a xp meg 98 is jobb
2012. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi baj nincsen vele, főleg nem az SP2 megjelenése óta. Csupán amikor elkezdték forgalmazni, az akkori hardverek nem voltak ráoptimalizálva, és a drivergyártók sem nőttek fel ahhoz, hogy normális drivert írjanak alá az egyes eszközökhöz. De ma már a javításoknak köszönhetően semmivel sem rosszabb az agyon dédelgetett/marketingelt hetesnél. Ergo ne hallgass azokra, akik ezt cáfolják. Ők vagy teljesen vakok, vagy szimplán nem értenek a témához.
2012. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
SP2 óta nincs is vele semmi gond. Az előtt nagyon sok hibája/baja volt.
2012. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
aha értem köszönöm a válaszokat :) igen nekem is sp2 vel van és meglepően gyors :O gyorsabb mint a win 7.em ami van a gépen és a gépem jóval erősebb mint a laptop
2012. febr. 5. 20:29
 5/19 anonim ***** válasza:
Tisztelt Kérdezö ! nekem is windows vistám van és megvagyokvele elégedve . Nekem volt xp windows 7 most meg van windows vista ultimate sp 2 , csak az a baj hogy a vistát nagyon nehéz beszerezni nekem 3 hetembe került amire megszereztem . Szombathelyen mimden számitógép üzletet bejártam a vista operációs rendszer miat de valósággal rám akarták eröszakolna a windows 7 et . Nekem volt a gépemen egy vista ultimate csak szerintem nem volt teljes verzió igyhát 3 hát szenvedés után megrendeltem budapesti webáruházból a windows vista ultimate operációs rendszert 39000 ft ért 32 bittes . Szombathelyen van egy üzlet ott azok tudtak volna hozatni wndows vista ultimate 6r4 bittes operációs rendszert 52000 ft ért de azok is wi 7 et akartak vetetni mert azt mondják vista az nem jó csak azt nem értem ha egyszer azt mondja szarakor az 52000 forintért azért mégsem adnak szart mert az nagy pénz nemde ? Az Én gépemben 2 gb ram van megvettem Budapesti webáruházban telefonon megrendeltem kedden és csütörtökön már hozta is a postás . A windows 7 az tényleg szar atól nekem állandóan lefagyot az internetem és csomo újrainditás a vistával ilyen gondok nincsenek . A vistának a kinézete is tetszik nincs rajta akora marha internet ikon könyvtár jel a vista pont tetszik . Windows vista az én rendszerem ha te azt mondod amerikában is vistát ajánlanak akor biztos hogy az a jó . A windows 7 et meg csesze meg a micrososft ,
2012. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kis idö múlva a microsoft újra gyártja a vistát mert ha amerikába azt mondják jó akkor a microsoft gyártani fogja megint .
2012. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát igen mindenhol ezt akarják ránkeröltetni :) énis voltam boltba és azt mondják hogy a vista egy halott op rendszer persze aláírom amikor még nem volt sp2 akkor az volt de nem csak amerikába van hanem hollandiába is :) szinte külföldön csak vista van persze van win7 is de a vistát ajánlják külföldön :) hát hogyha újra gyártanák jó lenne de az biztos hogy mindenkinek az lenne :DD
2012. febr. 5. 22:30
 8/19 anonim ***** válasza:
A vistával annyi a gond főleg amikor még az sp 1 es volt a megjelenésnél, hogy rohadt sok hibája volt meg a ramot is csakúgy zabálta. A win 7 nek elég 1 giga ram is bőven, sokkal áttekinthetőbb tapasztalataim szerint és még sok jó dolog van benne.
2012. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

[link]

[link]



látjátok hogy amikor kivan nagyobbítva a kép akkor nem átlátszó deha össze van húzva az ablak akkor meg átlátszó tehát az x melletire bal oldalt 1.et rá klikkelek kihozza teljes képbe nem átlátszó de ugye mint látjátok össze húzott állapotba jó hogy lehet beállitani hogy minden féle képpen átlátszó legyen :)?

2012. febr. 5. 22:38
 10/19 anonim ***** válasza:

Nos nekem Windows7em van, hátha így van Vista-nál is.

[link]

2012. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!