Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt mondják hogy a windows...

Azt mondják hogy a windows vista nem jó?

Figyelt kérdés
én amerikába laktam egy jó ideig és ott kaptam egy laptopot amerikába hozzá kell tennem csak vistát ajánlanak és semmi bajom nem volt vele most sincs gyors játékok mennek a gépen nem fagy le akkor mi ezzel a hiba :O?
2012. febr. 5. 20:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó igen nekem is igy van de sajna nem sikerült beállitani :((
2012. febr. 5. 23:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát perpillanat más nem jut eszembe. Esetleg videókártya driver csere/frissítés.
2012. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
most lett frissitve :S de mindegyik gépen igy megy :/
2012. febr. 5. 23:40
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is használtam Vistat, csak nem figyeltem meg, hogy fent is átlátszó-e. Lehet, hogy alapból nem is ilyen.

Jóéjt. :)

2012. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ja értem :) oké köszi jóéjt neked is :)
2012. febr. 6. 00:42
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia,


Megnyugodhatsz, ugyanis nekem is telepítve volt a Vista, és az alapértelmezett beállítások szerint kinagyítva bármilyen ablak fekete színű, azaz nem átlátszó.

Jelenleg nem tudom, ha lenne rá megoldás, hogy az ablak kinagyítva is átlátszó legyen.

2012. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
aha értem :/ azért köszönöm :)
2012. febr. 7. 21:47
 18/19 anonim válasza:
0%

Én kipróbáltan a Vistát, a 7-est és az XP-t is. De asszem az Xp-nél maradok.

-a Vista szerintem egy nagy bog fos... ha kicsit jobban igénybeveszed az operációs rendszer alap-szolgáltatásait, akkor nem megbízható és nem praktikus.

-a Windows 7-el nincs bajon, csak 1-2 dolgot túlbonyolítanak, de amúgy csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy kis újra vágyik

-az Xp igaz, hogy gyakrabban megakad, de az a legkezelhetőbb és legpraktikusabb...

2012. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdezö ! A vista szinte majdnem olyan mint az xp, ezt azért mindom mert mikor megvettem a számitógépem xp t rakot fel rá de nem sokáig volt rajt mert megsérült az operációs rendszer és nem állt le megátol mikor lekivántam állitani. A Lényeg az hogy a startmenü is kíírja olyan cimszó alat legutóbbi fájlok ami azt mutatja vistánál xp nél melyik filmet, zenét néztem illetve mit töltöttem olvasto world ba stb és az xp nél is pont igy volt . a számitógép meg sajátgép néven fut az xp n . Tehát a sok okos emeberke nem is tudja hogy a vista egy átdolgozott xp csak más a kinézete. A windovs hét azmár tényleg más de a vista átdolgozot xp az ziher , mert elöször volt xp utána vista utána win 7 majd jön a win 8 .
2012. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!