Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszedtem a sonic adventure...

Büdöscigány kérdése:

Leszedtem a sonic adventure 2t nulldc alá de king boom boot Semmikép nem tudom legyőzni. Néztem vigigjátszások után is de ugy csináltam ahogy azok mutatták de nem mükxik valami. Videó: www.youtube.com/watch? V=NMK-4ZxsOJ0

Figyelt kérdés
Játék bug Vs én csinálom rosszul
2012. febr. 1. 21:17
 1/1 anonim válasza:
Szerintem úgy kell legyőzni, hogy először menekülni kell előle,azután, miután nem üldöz, hanem tüzet okád, akkor van ott egy kis szellem egy homokórával, a homokórát le kell ütni a szellemről, ekkor világos lesz, és árnyékká változik. Most el kell kapnod, és bele kell ásnod (Ugrasz egyet amikor fölötte vagy, és megnyomod azt a gombot, amivel ásni tudsz.)És ekkor újra szellem lesz belőle, így megint el kell kapnod, hogy hosszan nyomod az ugrás gombot, így utoléred és megütöd. Ezeket kell ismételgetned, csak annyi nehezítést kapsz majd, hogy amikor már a menekülés közben nem látod, akkor mondja, hogy King Boom Boo Boo Hahahahaha, vagy valami ilyesmit, akkor irányt kell váltanod a futásban, mert akkor ő is megfordul. Remélem segítettem.
2014. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!