Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet felrakni a sims...

Hogyan lehet felrakni a sims 3 World Adventure ( Világ körül) kiegészítőt?

Figyelt kérdés
mert kiírja telepitésnél hogy "szeretné frissiteni a játékot?" és én igenre kattintottam és kiírta hogy hiba történt a frissitésnél és utána bezárul a telepítő. Mit csináljak?
2009. nov. 19. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a boltban vetted az a gond. És nem mindegyik verziót lehet frissíteni, tölts le egy rendeset.
2009. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hogy rendeset ???

Küldjél már lécci linket :)

2009. nov. 19. 14:28
 3/11 A kérdező kommentje:

Letöltöttem egy másik verziót és engedi telepíteni, de utána

indítom a játékot és nem indul el , és nem ír ki semmien hibát . Mit tegyek? Segítsetek.

2009. nov. 22. 13:11
 4/11 anonim válasza:

az a gond mint már említették hogy nem eredeti verzió!

keress egy olyan torrentet pl h "sims3 razor1911" és ez 100% h teljes, nekemis ez a gond most, utána azt patchelheted, és futni fog a kiegészítő is!rem segítettem bye

2009. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Leszedtem a razor1911 verziót és patcheltem és most se hozza be csak az inditópanelt , rákattintok az inditásra és semmi.Mit tegyek? Segitsetek!!! lécci
2009. nov. 22. 17:29
 6/11 anonim válasza:
hát én ugy csináltam meg letöröltem a régit(a rosszat), utána felraktam a razoros 1911es verziót nem crackeltem, felraktam a kiegészítőt, utána azt meg crackeltem és azután a játékot is, utána meg behozza rendesen az indítópanelt és auomatikusan patcheli , meg frissítette persze amikor raktam fel a kiegészítőt, és utána idult is rem sikerül megoldani a problémát bye
2009. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem még a telepítésnél áll meg, azt írja, hogy kell a sims 3 valamelyik verziója, de az fennt van :( és nem megy tovább. valaki segítsen plz!!!
2009. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

De miért mondjátok meg, hogy honnan töltöttétek le, klécci.

Nekem is kénee

2010. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
73%

Nagyon sokat kutakodtam ebben az ügyben, de most végre eljutottam arra a szintre, hogy igen! Megcsináltam! :D

Először is kell egy Razor verzió a Sims 3 alapból.

Aztán egyelőre csak reloaded verzió van a World Adventuresból, az is megteszi most szerintem, nekem legalábbis tökéletes.

Ha sikerült jó fajta torrenteket találnotok, a következőket kell tennetek.

1. Sims 3 telepítése, crackelni, patchelni tilos. (Ha patchelni próbálsz, csak elrontod az egész játékot és telepíteni sem tudod a WA-t.)

2. Sims 3 WA telepítése, crackelni még mindig tilos.

3. Megnyitod a Sims 3 WA mappában a "bin"-t (nálam D:\The Sims 3\Sims 3 A világ körül\Game\Bin) és ott megnyitod valamelyik Launchert.

4. Fel fogja ajánlani, hogy frissíts. Tedd meg.

5. Ezzel elérted, hogy kompatibilis legyen a Sims 3 alap és a Sims 3 WA verziója.

6. Ezután crackelheted mindkét játékot, és a játékod tökéletesen fog innentől kezdve működni!


Remélem segíthettem.

2010. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sehogy se jo akr mit csinalok a vegen ugyanoda jutok kiir valami hulye hibakodot s oszt cso !Pls segitsetek!Amugy mi az a pack eles?
2010. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!