Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok flashfxp vel Ftp...

Hogy tudok flashfxp vel Ftp szervert létre hozni?

Figyelt kérdés
üdv! az lenne a kérdésem, hogy tudok flashfxpvel szervert csinálni, hogy megosszak egy mappa tartalmát és beállítani felhasználónevet jelszót úgy hogy távolról hozzá lehessen férni ? [link] ezen az oldalon leírja, de valami régebbi verzion, én meg újat szedtem le és máshogy van benne minden, próbálkoztam.. de nem egészen világos hogy a címhez ahol a port van, ott a belső ip t kell megadni ami a géphez tartozik, vagy a router ip t. gondolom az utóbbit. mindenesetre próbáltam mindkettővel, be tallóztam a mappát elmentettem és kapcsolódás, de azt írja sikertelen. még böngészőböl se tudtam elérni. eddig Cerberus ftp progit használtam, de mostmár az belépésnél kiír valamit hogy megkell adni valami localhost.. ott is probáltam mindent de nem enged tovább, végül bezárta a progit.. szóval kéne valami jó kis használható egyszerű ftp megszosztó progi valaki tud valamit ?
2012. febr. 1. 14:11
 1/1 anonim válasza:

Mini FTPS szerver>> [link]


Letöltés: [link]


Hasznos: [link]

2013. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!