Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metin2 szervert szeretnék...

Metin2 szervert szeretnék csinálni de honnan tudom letölteni Instant Server file mert megaupload nincs? Lent

Figyelt kérdés

Szóval honnan tudnám leszedni metin2hőz ezt a Instant Server file? Mert nagyon kéne csak megauploados linkeket találok csak és enélkül nem tudok csinálni szervert.. Hogy nem-e tud valakai valami linket vagy feltenni valahova? megköszönném!!


Köszönöm előre segítségeteket...


2012. jan. 23. 22:08
 1/4 anonim válasza:
Helo. Készits hamachis szervert... sokkal könnyebb és nem kell letölteni minden féle fájlt .... de ha tényleg akarsz szervert akkor "Google" ....... amugymeg nem ugy müködik az hogy "csinálok egy szervert" ... oda kell egy kis tapasztalat is. Szóval sok sikert
2012. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már csináltam szervert szóval van tapaszalatom benne ;) Csak nem bírta a gépem mert akkor kevés volt a ramom ;))) De most már 6gb ram 2x3 proci... vinni fogja :)))
2012. jan. 25. 16:23
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ez lenne a problémám légyszi aki tudjon válaszoljon (értelmesen )
2012. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LOLoszto válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!