Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet videót csinálni?

Figyelt kérdés

videót és képet is szeretnék beleszúrni, meg legyen benne effekt, meg zene is legyen alatta :)

melyik program kezelhető egyszerűen?


2009. máj. 30. 15:58
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia! Eloszor is a legegyszerubb program erre a Windows Movie maker amely minden számítógépbe van /legalábbis a legtobbe/. Kattincs jobb gombbal a Sajátgét ikonra, majd menj rá, hogy keresés és írd be ezt : Windows Movie maker

ha megkereste akkor a legegyszerubb az, hogyha kiteszed az asztalra. Kapcsold be és bal oldalon vannak a lehetoségek. De van egy kicsivel komolyabb is amit le kell húznod a netrol ha kell. Ennek a neve : Ulead VideoStudio 11. Az utóbbiba sokkal tobb lehetoség van...

2009. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pinnacle Studio Ultimate. Igaz, ez kb 6GB-os progi, de nagyon jó.
2009. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

a movie makerre nem is gondoltam :) most ezzel próbálkozok :)

és a videót mivel tudom szerkeszteni?

2009. máj. 31. 11:36
 4/4 anonim válasza:

Szia én a Sony Vegas Pro-t ajánlom, nagyon jó effekteket lehet vele csinálni: https://www.youtube.com/watch?v=AqTEP_MJFhc


és videót is ugyan úgy lehet beletenni, mint képeket...

2013. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!