Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel feladat, hogyan oldjam meg?

Excel feladat, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Kaptam egy lapot, amin van egy táblázat. Egy kis táblázat és egy diagram.

Be kell gépelni a táblázat adatait és kiszámolni az eredmények átlagát és összegét. Majd kell tudni csinálni egy kivonás képletet úgy, hogy az másolható legyen. Az eredmények mellé kell tudni egy mértékegységet illeszteni. Ebből a táblázatból kell egy diagramot készíteni a megadott színek és szempontok alapján. Ide is kell élőfej és élőláb.


-Hogy kell kiszámolni az átlagot és összeget?

-Hogy kell kivonás képletet csinálni?

-Mi az, hogy másolható legyen? Mikor másolható?

-Mértékegységet illeszteni? Ezt nem értem.

-Diagramot hogyan kell készíteni?

-Élőfejet hogyan kell készíteni?


Valamikor tanultam ezeket, de teljesen elfelejtettem. Előre is köszönöm, ha valaki elmagyarázza mindezt.


23/ hozzá nemértő lány :)


2012. jan. 27. 15:51
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Nos igen, figyelni kellett volna az órán. Ezt így rohadt hosszú lenne elmagyarázni. Esetleg annyit tehetek érted, hogy TeamViewer -el fellépek a gépedre és megcsinálom. :)
2012. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Borzasztó kedves vagy, de nem azt akarom, hogy készen legyen, hanem, hogy meg tudjam csinálni, mivel ez nem egy beadandó, hanem egy vizsga lesz és arra szeretnék gyakorolni.


A körülményeimről pedig nem sokat tudsz, így az enyhe kioktatással sem vagyok kint a vízből, de szívből köszönöm a válaszod. :)

2012. jan. 27. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Excel súgójában minden választ megtalálsz a kérdéseidre.

Mivel nem ismerjük a konkrét feladatot, ezért érdemben nem fogunk tudni válaszolni. Az a probléma, hogy egy kisregényt kéne írni, hogy mit és hogyan kell használni, és ezt a hosszas ismeretetőt meg is találod az alkalmazás súgójában.

2012. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, a súgóra nem is gondoltam. Köszönöm szépen! :)
2012. jan. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!