Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hagytátok abba a World...

Miért hagytátok abba a World Of Warcraftot? (-már, aki abba hagyta-)

Figyelt kérdés

Azok válaszára lennék kíváncsi,akik abbahagyták a WoW-ot(nem a stratégiait,hanem a szerepjátékot)az milyen külső benyomásra hagyta abba? és

Hiányzott?

Hiányzik? Jól tetted szerinted?

Egy volt függő,már kigyógyultam xD


2009. máj. 28. 23:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én eredetin játszok mióta van :) én nagy szerepjáték függő vagyon nagyon élvezem a pve-t és pvp-t is kapcsolatom még nem ment tönkre mert betudom osztani az időt :) de napi 5óra minimum wow:P sajna már csak 1 kiegészítője lesz és gameover , de addigra új világ csinál a blizzard :)
2009. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
=) jó neked.
2009. jún. 26. 09:38
 13/21 csiber válasza:
Tudtok olyan nyelven is beszélni, amit egy idösebb korosztály is megért?
2009. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Iskolában(tanórán-máraki xD -),munkahelyen és olyan helyeken ahol elvárás =D.

Amúgy meg NEM!

Különben ha WoWznál akkor úgy tudnád olvasni és úgy értenéd,mintha újságot olvasnál =P

2009. aug. 9. 22:53
 15/21 anonim ***** válasza:

"Tudtok olyan nyelven is beszélni, amit egy idösebb korosztály is megért?"


3. válaszoló vagyok. idén leszek 30.

mennyire idősebb korosztálynak kéne megértenie? (egyébként volt olyan ismerősöm, aki hatvaniksz éves volt.) ez a nyelvezet nem életkorfüggő, hanem szakzsargon. mint ahogy fogalmam nem lenne róla, hogy két asztalos miről beszél, attól még értelmes dolgokat mondanak egymásnak.

2009. aug. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
:D én is a revolon játszottam , lehet ismerlek?xD milyen néven voltál?
2009. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Namost szerepjáték a DnD és a Shadowrun, esetleg nagy engedményekkel a Fallout, Baldurs Gate stb. A WoW és a többi MMORPG (a neve ellenére) nem az.
2009. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hordás voltam, ork rugóm neve Bandita volt blood elf csaj papomé Masha. =D Tiéd?:D
2009. okt. 8. 20:04
 19/21 anonim válasza:

Másik kérdéstől a válaszomat másolom:

Nos, Én játszottam vele, most azért töröltem le mert kalap szar a gépem. Előtte 1 évig játszottam, napi 8-12 órákat, de ha hívtak minden probléma nélkül le tudtam menni, nem befolyásolta az életem ilyen mértékben. Hihetetlen jó játék, sok kaland, terület, hawerok, minden. Nem tom hogy mondjam, valamilyenm szinten függő voltam, de mondom, ha hívtak mondjuk nyáron fürdeni, akkor simán mentem. Ideges sosem vagyk játékok miatt, ez csak egy játék, de hihetetlen jó, imádom, ha lesz egy jobb gépem, biztos játszani fogok.

és most a saját mostani vélemény:

szóval azért hagytam abba, mert szar gépem van, és nem élvezhető a játék 18fpssel. Ha lesz jobb gépem fogok vele játszani, sokat, nagyon sokat, de nem leszek függő.

2009. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
untam tanulni kellett 2-3 hónapja meg kellene preparálni vele valamit ( azt hiszem a patchek) és most már kezd hiányozni
2010. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!