Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hagytátok abba a World...

Miért hagytátok abba a World Of Warcraftot? (-már, aki abba hagyta-)

Figyelt kérdés

Azok válaszára lennék kíváncsi,akik abbahagyták a WoW-ot(nem a stratégiait,hanem a szerepjátékot)az milyen külső benyomásra hagyta abba? és

Hiányzott?

Hiányzik? Jól tetted szerinted?

Egy volt függő,már kigyógyultam xD


2009. máj. 28. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a pokolba kívánom ezt a játékot. Tönkrement a kapcsolatom az élettársammal, amiben nem is az fáj, hogy engem hanyagolt el rohadtul, hanem hogy a gyereket is, de saját magát is. Amióta elvesztette a melóját, 3 hónapja rajta ül, és szinte beszélni se lehet vele, ezért megköszöntem a részvételt, és útilaput kötöttem rá. Szerintem azért szomorú, mert ha hazaköltözik, ott nem tud játszani, de így az életével sem lesz semmi. 30 éves korára is az anyjáékra akar támaszkodni?
2009. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Én szerintem mindig is fogom játszani, legalábbis amíg lesz :)

Nem vagyok függő, már nem játszottam több mint 3 hete, de nem hiányzik, de ha rámjön képes vagyok 4-5 órát is ülni előtte...

Amúgy a majdnem függő pasim mutatta meg XD

szóval a mi kapcsolatunk csak jobb lett tőle, vagy legalábbis még egy közös téma és elfoglaltság :)

Jha, Tauren faj a kedvenc :)

21/L

2009. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

na, nekem kicsit hosszú lesz a bevezető. amikor felköltöztem pestre, az összes barátom vidéken maradt, ráadásul olyan melót sikerült találnom, ami totál összevisszás időbeosztásos volt, nem nagyon tudtam sehova eljárni új haverokat szerezni. ekkor kezdtem wowozni. kb. 2 évig játszottam, aztán a szerveremen már a 3. guild oszlott fel, amiben voltam, ez eléggé megviselt, igy szervert váltottam. itt 8-9 hónap után bomlott fel a guild, én meg nem akartam se új guildbe bekerülni, se megint új szervert váltani, és szerencsére a valós életemben is egyre több új ismerősöm lett. igy aztán tavaly januárban abbahagytam.


aztán mikor kijött az új kiegészitő, visszatértem, szerencsére a régi haverok nagyon nagy része megint egy guildbe tömörült, plusz most már nem vagyok annyira függő, mint korábban voltam, most már a valós életbeli programokat a wow elé helyezem (korábban nem teljesen igy volt), lazán mondom le a raidet, ha közbejön mondjuk egy pókerparti.


hiányzott? nem, sokáig nem. aztán egyszer egy ismerősöm MSNen belinkelgette az új talenteket, meg a segitségemet kérte, hogy összedobjak neki valami használhatót, és akkor nagyon beütött, hogy húdebeloggolnék, pár napra rá vissza is tértem.


jól tettem anno, hogy abbahagytam, és azt is jól tettem most, hogy visszajöttem, hiányoztak a wowos arcok.

2009. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ugyan nem wow, de más, csini 3D-s MMORPG-vel játszom most is. Ha abbahagynám, akkor azért, hogy több időm legye másokkal, és mert már nem élvezem a játékot. Ennyi: akkor kell kilépni, ha már csak kötelességből vagy unalomból csinálod.
2009. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó ideig én is nyomtam. Aztán meguntam. Nem volt valami érdekfeszítő így hosszútávon. Csak az ismerkedéses rész volt ami tetszett. A többi... hát, a Morrowind mellett elég uncsi.
2009. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Két oka volt, hogy abbahagytam a játékot. Az első, hogy rádöbbentem, nagyon sok időmet és energiámat elveszi. (bár ettől még nem biztos, hogy abbahagytam volna) A második a többi játékos. Elegem lett belőle, hogy meg kell felelnem mások elvárásnak, mikor legyek fent, hogy talentoljak, hogy viselkedjek. Ez volt, ami betett nekem, és egy vita után uninstalláltam a játékot. Utána egy darabig furcsa érzés volt. Hazaérek munkából és nem az az első, hogy bekapcsolom a gépet, kicsit játszani, amíg egyedül vagyok otthon. Hiányozni nem hiányzott, szinte egyáltalán, de ennek az az oka, hogy nagyon felhúztak a kedves játékostársaim.
2009. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

3. válaszóló énis teljesen ígyvagyok ezzel...:)

annyi, hogy néha nagyon rámjön a wow, olyankor képesvok napoakt is elb*szni:D de aztán 1-2 hét után csökken a kedv olyankor már csak napi 3 óra max utána 2 hónapra rá már teljesen megunom és 1 hónapig rásebírok nézni:D aztán látok 1 videót vagy valamit is megint megjön a kedvem:)

2009. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Nekem nem tartott hosszú ideig a wow-mánia :)

Felvittem egy palát 60-ra meg egy rogue-t 45-re és onnantól kezdve számomra halál unalmas lett a játék. Egyszerűen nem voltam vevő a "vándoroljunk ide-oda" dologra. Néhanapján felmegyek, és akkor 1-2 napig nyomom pár órát, de istenigazából nem hiányzik. :)

Ja, és persze sokat csesztettek miatta (mert 14/L vagyok), de attól csak még többet wowoztam. xD

2009. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nekem volt egy =0-es rugóm és egy papom,a végén már csak a rugót cuccoltam és próbáltam beőle fullos dps-t csinálni.=)

Tele voltam encsizve meg gemezve,minden cuccom,amit csak lehetett,rengeted mountom volt,CSAK azért hagytam abba,mert a szeró(revol...) átment mangosra és azt mondtam hát 1 nagy f*szt! Nem viszem fel megint!

És otthagytam. :D

Meg nálam az volt a baj,hogy napi 3-4 óra alap volt és a többi dolog kárára/kapcsolatok kárára ment.Meg szüleimmel sok vita volt ezzel kapcsolatban =(

Mostmár begyógyultak a sebek,de néha tényleg úgy játszanék =)

Köszi a válaszokat!

2009. jún. 25. 13:18
 10/21 A kérdező kommentje:
level 70-es* =)
2009. jún. 25. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!