Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Sims 3-mat, de...

Letöltöttem a Sims 3-mat, de nem tudom telepíteni. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Miért jön fel mindig a Nero Burning ROM programja és mit csináljak vele?
2009. máj. 25. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen formátumban töltötted le? (És honnan?:D Én úgy tudom, hogy csak jún.2-án jelenik meg)

Ha .iso, akkor DAEMON TOOLS-al nyisd meg.

2009. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ISO képfájlt töltöttél le, ami társítva van a Nero programjával. Nos, ha már ott vagy akkor ki tudod írni dvd-re, vagy ha nem akarsz azzal vacakolni, akkor bemountolod Daemon Tools-szal és úgy telepíted!
2009. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha megveszed...
2009. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenki:) Am Bitbarát.hu ha valakit érdekel...De én nem mondtam semmit..:P
2009. máj. 26. 15:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon kezdő vagyok.Valakitől azt hallottam h csomagoljam ki a sok fájlt, és onnan tök könnyű lesz telepíteni.Valaki le tudná írni szórol-szóra hogy mit csináljak?Mert odáig még felfogtam,h aDaemon Tools, de előtte nem tom mit csináljak.
2009. máj. 26. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Be van instalálva a Daemon. Lent az óra mellett megjelent az ikonja, rákattintasz jobb gombbal, majd: Virtuális CD/DVD-Rom -> Eszközök száma -> Négy meghajtó.

Bal klikk: Eszköz 0:.... itt kiválasztod azt a .iso-t amelyet lehúztál. És elindul a telepítés. Ha még vlmit nem értesz, akkor nyugodtan kérdezz.

2009. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sikerült:)
2009. máj. 28. 20:09
 8/8 anonim válasza:

.iso képfájlt honnan töltsek le?

Nekem csak torrentet sikerült :s

Én vagyok hülye? A válaszokat köszi!

fekete.ildi2@citromail.hu

2009. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!