Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem sikerül eltávolítanom a...

Nem sikerül eltávolítanom a The Sims 2-t, amit letöltöttem! Látszólag minden honnan töröltem, még sem engedi az eredeti játékot elindítani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy letöltöttem egy pakkot a The Sims 2 összes kiegészítőjével.A játékkal folyton gondok adódtak ezért eltávolítottam. Azóta meglett eredetiben az alapjáték.Feltelepítettem,de kéri,hogy tegyem be az egyik kiegészítőt,amit elméletileg már töröltem.Most viszont nem engedi az eredeti játékomat uninstalálni sem.Már mindenhol több keresést is futattam,hogy törölni tudjam,amit letöltöttem de még mindig nem jó. Hogyan tudnám megtalálni a letöltött játék összetevőit,hogy végre az eredeti játékommal játszhassak?
2011. máj. 18. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd azért meg még itt : vezérlőpult----> programok telepitése és törlése
2011. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ott már megnéztem,sajnos ott sem volt összetevője a játéknak.
2011. máj. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!