Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használ valaki windows 8-at?...

Használ valaki windows 8-at? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
tudom, hogy még nincs kész,de már adtak ki használható verziót,a kezelhetősége érdekelne, és hogy mien vga kell az aero működéséhez
2012. jan. 6. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
addíg én is el jutottam ,sőt, van ahol többet is le írnak,én felhasználók véleményét szeretném tudni, és azt,hogy pixel shader 1.1-es videókártyám(ati radeon 9200) el indítja e megfelelően,és azt, ha nincs 1 giga ramom, akkor már el se indul a telepítő,vagy lassabban megy csak a rendszer?
2012. jan. 6. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy nagy kalap sz*r a béta alig használható
2012. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég próbáltam a Win8-at(Ami jelenleg kinnt van az még nem béta,az csak ~februátban fog kijönni

*****

Sok tekintetben gyorsabb,mint a Win 7 és tényleg kevesebbet eszik.Vannak játékok amik 'gyorsabban'/jobban Futnak,mint Win 7-en,de sajnos találkoztam már olyannal ami el se indult.Nem tudom,hogy a mostani mennyire tér el attól amit ~2 hónapja használtam,de annál még elég sok gond volt a társítással és a virtuális lemez kezeléssel.

A másolás is valammennyivel gyorsabb volt..

UI:Ha a Win 7 nem fut a gépeden akkor ettől se várj csodát..



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!