Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tömörités? Lehetetlen, vagy...

Tömörités? Lehetetlen, vagy mégse? Ej-ej

Figyelt kérdés

Minden kérdésnél ilyen témában látom hogy ez lehetetlen, nem lehet a fájlokat (játékokat stb a felére tömöriteni)


Na akkor elmondok egy esetet és válaszoljatok akkor hogy történhetett meg:

Egy nap unatkoztam és gondoltam kipróbálok valami régi gamet is, neteztem neteztem és akkor valahol látom hogy highly compressed game, nemtudom már mi is volt az, asszem Turok vagy mi... na kb 700 mega volt, letöltöttem (700 mB!!) és akkor nem valami .rar os valami hanem egy szép .exe fájl várt rám amit futtattam, megkérdezte hogy hová akarom a gamet kitömöriteni, majd kinyitotta a parancssort és ott elkezdte irni a tömörités adatait: % ok, megák, hely meg ilyenek. amikor kész lett megnyitom ahova beraktam és lám! kb 3.2 lett.(3 giga felett volt az biztos) ott már csak elinditottam és ment a játék.

Mi a véleményed?


2012. jan. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi volt a végeredmény? Ha egy játék volt kicsomagolva, akkor annak a tartalma nem exe vagy iso volt, hanem maguk a fájlok. Amit pedig kibontottál az azért volt exe mert egy önkicsomagoló rar fájl volt.

Ha abban a sok kis fájl volt, azt nagy hatékonysággal lehet tömöríteni, hiszen azok tömörítetlen fájlok alapesetben.

2012. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja. Exe fájl volt, de az is tömörített, ezért volt törtrésze az eredetinek...
2012. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is láttam már ilyet, Full Ripnek hívják.

Pl. letöltesz 1gb-t, kibontod (mert ugye darabokban volt + .rar) lesz kb 4gb, van bent a mappában egy setub.bat, arra rányomsz oszt fél óra alatt 12 gb-s lesz.

2012. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És hogy lehet így tömöríteni?
2012. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!