Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kapersky antivirus. Miert nem...

Kapersky antivirus. Miert nem engedbe a gepembe?

Figyelt kérdés

reggel letoltottem a Kapersky antivirust fel is telepitettem es ujra kellett inditsam a gepet h legyen teljes a telepites, amikor ujra indult akkor bejelentkezett es ki is lepett es annyit ir h its protected by Kapersky antivirus es azzal ki is lep, nem tudom se eltavolitani sem es elinditani sem a gepet. Valaki segitsen mert fontos h menjen a gepem


koszonom elore is a valaszokat


egy noi szemely :)


2009. máj. 20. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van mostanában egy olyan vírus, ami törli többek közt a bejelentkeztető programot. Meg még néhányat megfertőz, elég nehéz leirtani. Valószinűleg csak az újratelepítés fog segíteni. Valószinűleg a CD, amit kaptál, hogy azon programok vannak, az nem Windows telepítő lemez, szóval be kéne szerezned egyet. Javaslom valamelyik Windows XP Extended Edition-t, azokba beleépítettek egy csomó programot alapból. A telepítés amúgy megy magától, mindig írja mit csinálj.
2009. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem ugyanaz vagyok,aki legutoljára írt,de közel sem biztos,hogy ő lekezelően akart beszélni,amikor feltette azt a bizonyos kérdést.Nem kell rögtön megsértődni,pláne nem ott,ahol segítséget kérsz másoktól.Ha megnézed a százalékokat,akkor én vagyok végig az a bizonyos hatvanhetes.


Ha meg nem tudsz windowst telepíteni,akkor kérj meg egy ismerőst.Egyszer végignézed,mgmutatja,másodjára már egyedül is menni fog biztosan.

2009. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!