Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kapersky antivirus. Miert nem...

Kapersky antivirus. Miert nem engedbe a gepembe?

Figyelt kérdés

reggel letoltottem a Kapersky antivirust fel is telepitettem es ujra kellett inditsam a gepet h legyen teljes a telepites, amikor ujra indult akkor bejelentkezett es ki is lepett es annyit ir h its protected by Kapersky antivirus es azzal ki is lep, nem tudom se eltavolitani sem es elinditani sem a gepet. Valaki segitsen mert fontos h menjen a gepem


koszonom elore is a valaszokat


egy noi szemely :)


2009. máj. 20. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg csökkentett módban elindítani a gépet, uninstallálni (eltávolítani) a Kasperskyt, majd újraindítani. És használj másik vírusirtót. Mondjuk nem kéne így viselkednie a Kasperskynek sem. Persze ha nem éppen eredeti, akkor nem csodalálkozok semmin.

Csökkentett mód: amikor indul a gép, nyomogasd az F8 billentyűt, a feljövő menüben pedig a Csökkentett mód lehetőséget.

2009. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A gép elindít, mielőtt elkezdi betölteni a Windows-t F8 gombot nyomogasd, ha sikerült bejön a szervízmenü és válaszd Csökkentett módot. Elindítja a Windows-t és le tudod törölni a víruskeresőt. Az újraindítás után el kell hogy induljon a normál módban is. Ha mégsem akkor ismét Csökkentett mód, és ha a Renszervisszaállítás nem volt kikapcsolva akkor visszaállíthatod egy korábbi mentési időpontra mielőtt belebarmolt volna a víruskereső.
2009. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ugyis inditottam de nem indul el. hat akkor nem eredeti vagy ilyesmi mert a bitcomettel vettem le


valami mas megoldas :S

2009. máj. 20. 13:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztos letörölt vmi fertőzött rendszerfájlt,pl a winlogon.exe-t.


Leginkább a formatc-t tudom neked ajánlani.

2009. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hat az a baj h meg a windowsot sem inditja el kilep belole es ki irja ujra es van egy Felhasznalo ha arra kattintok be kellene lepjen de meg ugysem lep be.
2009. máj. 20. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért mondom,hogy format c:


Egyszerűbb ilyenkor újratelepíteni,mint vacakolni esetleg live cd-ről.Ráadásul lesz egy teljesen friss oprendszered.

2009. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hat igen ha ertenek ahoz is h kellene ujra telepiteni
2009. máj. 20. 15:25
 8/12 ceri ***** válasza:
Még nem telepítettél Windowst?
2009. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

kepzeld el h nem


egy honapos a gepem es most kezdek erteni valamit hozza "oregfejjel" ha nem ertem en most mit csinaljak orvendek h ti ilyen okosak vagytok vagy annak tartjatok magatokat

mindenesetre koszonom a valaszokat

2009. máj. 20. 17:20
 10/12 A kérdező kommentje:

ja es meg CD t sem inditt el amit kaptam a gep vasarlasakor. Programok vannak rajta ami van a gepemen de nem inditsa el


es ha szeretned tudni te nagy okos most foglalkozok eloszor szamitogepen es 55 eves vagyok nem ugy mint te h 20 evesen nagy szakinak erzed magad X-(

2009. máj. 20. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!