Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megnéztem, és azt írja h a...

Megnéztem, és azt írja h a gépemen telepítve van az SP3, de ha szeretném feltelepíteni a japán írásjelek mutatását, akkor azt írja h telepítsem az SP3at. Akkor most mivan? >. <

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 19:09
1 2
 11/15 anonim válasza:

ezt nem értem.

nekem sincs telepítve, sőt xp telepítőm sincs.

egyszerűen csak beokéztam mind 2 helyen, hogy japán és kész ennyi volt.

Pedig amikor a területi és nyelvi beállításoknál szerettem volna beállítani ott meg kérte a telepítő lemezt.


élből tartalmazza. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2012. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

vagy akkor én most mit állítottam át?

[link]

2012. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 csacsi2 ***** válasza:
Igen, de neked telepítéskor minden fel lett telepítve az összes karakterrel! Nekem még MSN -em sincs. Ha akarom (nem) feltelepítem, de ahoz kell a telepítő! Amennyiben nem teljes telepítésed van (azaz amit nem használsz nem telepíted), annyiban nagyon sok helyet spórolsz! Nekem jelenleg 3Gb az xp- m egy 6 Gb -os lemezen! Vannak takarító programok amik leszedik a nem kívánatos betütipusokat, programokat, így helyet spórolnak. Nekem még a paint -sincs fent. Mindezeket inkább külön szoftverrel oldom meg ami sokkal jobb és nem kell 2 ugyanolyan program, ezért a Microfos -os dolgokat levakarom!
2012. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 csacsi2 ***** válasza:

Office helyett meg ott a libre office! Ráadásul nem pakolja be magát a C: meghajtóra, meg egyebek. Amit átállítottál az neked már telepítve van és csak átállítottad. Ez nem mindenkinél van így, mint pl nálam is sok dolog más.

amit linkeltél az is írja " A program által használt betűkészleteket is telepíteni kell!".

A másik hogy pl a programok amik külföldiűl tudnak, kell a francnak, kiszórom az Arab nyelvet mert úgy sem használom és csak a helyet foglalja!

2012. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
értem
2012. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!