Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot,...

Samu76 kérdése:

Tudtok olyan programot, amivel állíthatom a memória késleltetéseit?

Figyelt kérdés
Mert szeretném feljebb tornászni a memória sebességét, de a bioson belül, nem lehet sajnos. Asus k70-ij notebookom van op rendszer: win7ultimate 64 bit memo: GeIL CL5-5-5 DDR2 800 A gondom az, hogy a gyártó az integrált memóriát 800mhz-re írta, de csak 667-en fut, igy beleraktam még egy 2gb-os ddr2-800-as memóriát hátha gyorsabb lesz, de sajna nem, mert a gyári integrált visszahúzza az újat is. A biosban nem lehet állítani semmit, pedig a biost is lefrissítettem. Kellene egy progi amivel tudom állítani az órajeleket és a késleltetést.
2011. dec. 23. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Így van. Több memória esetén a leglassabb a mérvadó. De az egész annyit nem ér, hogy ezért programot vadásszál állítgassál. 667 Mhz helyett 800M hz-re húzott memória észrevehetően nem is gyorsul semmit. Ez az 1 %nyi sebességnövekedés meg nem ér annyit szerintem, hogy tönkrevágd a géped egy rossz beállítással
2011. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!