Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek vegyem meg a...

Szerintetek vegyem meg a Windows7-et, vagy érdemesebb megvárni a Windows8-at?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 22:03
 1/9 lindmayer ***** válasza:
ha agép a munkaeszközöd, akkor vegyél csak windowst, de ha nem dolgozol vele akkor tölts csak le egyet, a kutyát sem érdekli hogy kalóz verzió van a gépeden
2011. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát ezt te tudod. Ez csak a te döntésed. Amelyik neked jobban tetszik azt kell felrakni a gépre. Egy jó tanács: a windows 8 (szerintem) egy nagy hülyeség. Nincs rá egy normális program se, nem lehet rá játékokat rakni (vagy nem fut el rajta egy se) egyszóval: sz@r.
2011. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Munkagépre Win7. Ha nem munkagép akkor Win8-at érdemes megvérni,és kedves előző válaszoló,ne hazudj,Sims 3,Spore és még egy csomó más játék nállam maxon működött! (nem veszekedés,csak helyesítés)
2011. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ezért inkább a windows 7 legyen hiszen a windows 8 alig jött ki. Még instabill a rendszer (nem mindig és mindenkinél, de az). De hát mindenki maga tudja, hogy mi kell neki.
2011. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
az egyik válaszolonak ami a windows 7en fut az a 8 on is ;)
2011. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lindmayer ***** válasza:
ezt a dolgot nem is vitattam
2011. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lindmayer ***** válasza:

#5 bocsi, reggel volt még, és rosszul olvastam

de a win8 még béta verzióban sem jelent meg(még csak egy fejlesztői változat jelent meg), és amíg a végleges

változat meg nem jelenik, addig a hetest érdemese használni(kivéve ha nem tesztelni akarod, de akkor sem huzamosabb ideig)

2011. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

üdvözlet

ms supporter vagyok, és a windows 8 átmeneti operációs rendszer, az igazi áttörés a win nt 11.2+ alapúak lesznek (win 10+). azokat már nem is biztos, h windowsnak fogják hívni. azoknak lehet csak ajánlani, akik managerek, és a látvány számít, vagy pc grafikusok, kompatibgilis progarmokkal.

2011. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma rendeltem meg a windows 7 prémiumot. ( nekünk mihamarabb kell valami normális, a win 8 at nem várhatjuk meg ). Remélem az asztali gépre feltudjuk telepíteni szakember segítsége nélkül, és nem csak a laptopokra jó ez az operációs rendszer. ( ez lenne az egyik kérdésem ) Mienk épp karácsony előtt feküdt ki. ( Ideiglenesen Xp - t minden gond nélkül feltelepítettük ).

Bocs hogy itt kérdezem, de nem akarok sokadik hasonlókat kérdezni.

Ha már újat kap, az elején el lehet úgy osztani hogy ahova a rendszer kerül, az ne 40 gigás, hanem pl " csak 30 gigás legyen " legyen ? Megváltoztatnám a mostani nagyságát. ( C : 40 és D : 106 gigásak az elején láttam így van elosztva ).

Képek és fontos dolgokat lementeném. Olyan jó lenne ha " szinte üres " gép lenne.

2011. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!