Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy játékot...

Hogyan tudok egy játékot megcrackelni?

Figyelt kérdés

Soha nem csináltam még játék crackelését.

Légyszi segítsetek!


Letöltöttem a Batman: Arkham Asylum játékot, és ezt a lemezképfájl-ot kibontva felírtam egy 8,5 GB üres DVD-re.

Mikor a lemezlépfájlra ráklikkeltem, ekkor automatikusan kérte a DVD-t a lemezképíráshoz és felírtam rá, a DVD-n a cuccos kibontva a crack mappával együtt van. Telepítettem a játékot, de nem indul el.....

Nem tudom, mit csináljak. Azt se tudom, telepítés előtt kellene crackelni vagy később, a már feltelepített játékot? Lehet, rosszul írtam meg a DVD-t is, mert már crackkelve kell azt kiírni, hogy automatikusan telepíthesse? Vagy utólag a programfile-okban is lehet?

A crack mappában van egy dll. fájl is az alkalmazás fájl mellett, ezt se tudom hova tenni...ti hogy csináljátok?


2011. dec. 13. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Máskor ne pazarolj ilyen dolgokra több-száz forintot, inkább ismerkedj meg a Daemoon Tools nevű programmal. ( És akkor nem kell kiírnod kétrétegű DVD-re a játékot...)


Szóval:

A crack mappában lévő összes fájlt másold át a játék mappájába! (tudod... C:\Program Files ... satöbbi).

Ott meg fogja kérdezni, hogy felülírod e az ott lévő fájlokat, és akkor arra mész, hogy igen. Ha nem kérdezi meg, akkor valami gebasz van.

2011. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bizony, nem volt olcsó a 8,5 GB-os DVD, majdnem egy 1000res volt.....de a lemezképfájl kérte az üres DVDt, muszájnak éreztem egyet venni....ha tudtam volna, nem veszem meg!
2011. dec. 14. 00:34
 3/4 A kérdező kommentje:
nem ismerem a daemon tools programot....most hallom először
2011. dec. 14. 00:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a crack mappa tartalmát be kő másolni a játék fájlai közé. Ahonnan letöltötted a cracket/játékot ott le van írva általában a gyökérbe, ha nem akkor meg keresd meg az azonos nevű fájlokat és írd felül a crackben találhatóakkal.


Az is lehet h a crack mappában nem felülírós exe van hanem egy olyan progi amit indítani kell, az meg megkérdezi, hogy hol van a játék, megadod és az bekrekkeli. De ez ritkább.


Daemon tools meg hasznos cucc... :)

2011. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!