Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell egy játékot...

MrQ kérdése:

Hogyan kell egy játékot megcrackelni?

Figyelt kérdés
Lehet h szar vagyok, de nem tom hogyan kell megcrackelni egy játékot. Bemountoltam de azt írja ki, hogy rakjam be az igazi CD-t. Azt olvastam h ilyankor crackelni kell de hogyan?
2010. máj. 31. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

szoktak adni a képfájlokhoz cracket, általában crack mappába rakják bele. ez egy exe fájl amit át kell másolni a játék feltelepített mappájába (pl: C:\Program Files\Játék)


nem egy bonyolult dolog sikerülni fog.

2010. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden egyes ilyen letöltött játékban van egy fájlnév.nfo fájl. Ebben pontosan leírják mi a menete a feltörésnek. Általéban dupla kattra rosszul nyílik meg windows alatt ha nem állította be senki mivel nyíljon meg az nfo kiterjesztésű fájl. Ezért a legegyszerűbb ha elndítod a Windows Notepad (Jegyzettömb) alkalmazását és ott megnyitod ezt a valami.nfo fájlt.
2010. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és értelmes válaszokat! első : a képfájlnál az .iso fájlra gondosz nem a jpg-re ugye? Lehet h egyertelmű, de azért megkérdezem! :D
2010. jún. 1. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Képfájl alatt a bemountolt .iso fájlt értette. Ez de magyar mondat volt...

A crack fájlnak (ami 90%-ban egy .exe fájl) a virtuális meghajtón illik lennie, egy crack nevű mappában. Néhány esetben külön is mellékelik, pl kapsz egy .iso-t és egy külön mappát a letöltött játékkal, és ez utóbbiban is előfordulhat. Ha ezt megtaláltad, kijelölöd másolásra, majd bemész abba a mappába, ahová a játékot telepítetted. Megkeresed a játék inditófájlját, ami vagy a gyökérkönyvtárban, vagy egy külön system mappában van, és felülírod a feltört .exe-vel.

2010. jún. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát különösen az utolsónak! Ezzel is közelebb kerültem hozzá hogy ne hívjanak gyökérnek...
2010. jún. 3. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Senki nem úgy született, hogy eleve tud crackelni, szóval ennek semmi köze a gyökérséghez :)
2010. jún. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!