Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, ami...

Létezik olyan program, ami egyben MSN és Skype kliens?

Figyelt kérdés
Természetesen google-lal kezdtem magyarul és angolul, de nem hozott eredményt. Windows alá írt programra lenne szükségem. Aki tud segíteni, vagy biztos abban hogy ilyen prgram nincs, az kérem válaszoljon. Köszönöm!
2009. máj. 15. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak mobilra van ilyen. Szerintem még nem csináltak mert minek? Skype programjánál jobbat nem tudna külső fejlesztő írni, pláne nem ingyen. Valamint az MSNes külső programok se túl használhatóak.
2009. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted létezik olyan ivóalkalmatosság, amelyben van egy kupa és egy köcsög is - egyben?

Nos: ugyanezért nincs ez.

Arról nem is beszélve, hogy az MSN nem csak ugyanazt teszi - de sokkal gyengébb is.

2009. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Előzőnek:

Hát az ivóedényes hasonlat helyett én mást mondanék. PL egy olyan TV, amin egyszerre két csatornát lehet nézni. Ilyen egyébként van, pont azért, mert aki egyszerre akar két műsort követni annak nem kell két TV-t vennie, ami két helyet foglal, dupla áramot fogyaszt. Nyilván senki se koncentrál egyszerre mindkét műsorra, ahogy nem gondolom, hogy egyszerre lehetne skype és msn hívást kezdeményezni, ellenben a mobilos progik létezése azt mutatja, hogy ilyesmi technikailag lehetséges.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 16. 12:33
 4/9 anonim válasza:

all in one!!!!

láss csodát!!! mind az egyben!!! [link]

Üdv Tommy

2009. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. máj. 18. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljes Skype támogatást nyújtó alternatív csevegőklienst nem találtam, viszont leltem egy majdnem teljesértékű megoldást a problémádra:

A Trillian nevű alternatív csevegőkliens sok egyéb szolgáltatás között az MSN hálózatát is támogatja, a Skype-ot pedig kezelni tudja, de fel kell hozzá telepíteni az eredeti Skype klienst is. Ezután a Trillian tudja a saját ablakaiból vezérelni a Skype klienst, a Skype kontaktokat együtt kezelni a többi saját kontakjával, és így tovább.

Részletes információ: [link]


Úgy tűnik, az MSN-t sok alternatív kliens támogatja, a Skype-ot viszont alig, vagy semennyire.

2009. jún. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Áhh a Digsbyt már írták, nekem is volt a tippem... bár skype nem rémlik... :? Ha kipróbáltad, megírnád, hogy működött? :D
2010. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha nem feltétlen klienst keresel... pl a meebo.com vagy tessék itt válogatni: [link]


előnyük hogy nem kell telepítgetni s semminek nem marad nyoma :)

2012. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Win 8-as oprendszerben már olyan alkamazást töltesz le a gépedre amivel a hotmail címeddel bejelentkezve már összeolvassza az Msn és a Skype barátaidat. És nem kell bejelentkezz csak a hotmail cimeddel. Remélem tudtam segíteni.
2012. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!