Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » JÓÉG! Segítsen valaki! A...

JÓÉG! Segítsen valaki! A Microsoft Word azt írja, hogy nem tudja elmenteni a dokumentumot amit írtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

ÉDES ISTENEM!

A fél könyvemet most írtam le. Hajnal 5 óta dolgozom rajta, és most mikor el akarom menteni azt írja hogy :"Jogosultsági hiba miatt a fájl mentése nem hajtható végre."

BÁRKINEK VAN BÁRMI ÖTLETE MONDJA MEG? MERT KOMOLYAN A REGÉNYEM TÖBB MINT FELÉRŐL VAN SZÓ!!!!


2011. dec. 4. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hurrrrrrráááááááá
2011. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Hullhopp válasza:

Nem lesz egyszerű leírnom, de meg tudod csinálni!


Minden azon múlik, hogy WIN7-e az operációs rendszered, mert ebben az esetben tudod alkalmazni:

Dokumetum:

- fájl kiválasztás,

- helyi menű (jobb egérgomb)

- legalul: Tulajdonságok

- Biztonsági fül,

- Speciális,


Itt kiválasztod azt a felhasználót, amelyik nem teljes hozzáférésű (csak olvasás és végrehajtási engedélyű)

- Engedély módosítás,

- szülőobjektum örökölhető "pipa" eltávolítása,

- majd kiválasztod ezt a felhasználót és eltávolítod.

- Alkalmaz,

- OK,

- OK,

- OK.


Ellenőrzés:

Kiválasztod ugyanezt a fájlt,

- helyi menű (jobb egérgomb)

- legalul: Tulajdonságok

- Biztonsági fül

A "csoport vagy felhasználó" neve ablakban már csak a teljes hozzáféréssel rendelkező felhasználók vannak.


KÉSZ.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv: Hullajó


Ui. Ez a probléma rendszerint akkor fordul elő, amikor külső adattárolóról nyitunk meg és szerkesztünk egy korábban oda elmentett fájlt. (legalábbis én ezt tapasztaltam)

2014. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!