Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » JÓÉG! Segítsen valaki! A...

JÓÉG! Segítsen valaki! A Microsoft Word azt írja, hogy nem tudja elmenteni a dokumentumot amit írtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

ÉDES ISTENEM!

A fél könyvemet most írtam le. Hajnal 5 óta dolgozom rajta, és most mikor el akarom menteni azt írja hogy :"Jogosultsági hiba miatt a fájl mentése nem hajtható végre."

BÁRKINEK VAN BÁRMI ÖTLETE MONDJA MEG? MERT KOMOLYAN A REGÉNYEM TÖBB MINT FELÉRŐL VAN SZÓ!!!!


2011. dec. 4. 11:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem léptem ki a kis ablakból amiben ezt írták. Igazából még itt van a szöveg, de nem tudom lentebb pörgetni.
2011. dec. 4. 11:09
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy azért mert nem redszergazda fiokkal vagy bejelentkezve a windowsba
2011. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mentsd el máshova. Sajnos ha nem tudod se pendrájvra se sehova elmenteni akkor így jártál. Próbáld meg az egészet vágólapra másolni és áthelyezni mondjuk google docs-ba vagy ilyesmi, de ha az se megy mert megfagyott a Word akkor ebből kénytelen leszel tanulni és legközelebb sűrűn menteni.
2011. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem. nem azzal vagyok. De mit csináljak? Kimásolni sem tudom, mert nem lehet görgetni, félek hogyha kiokolom az ablakot, akkor automatikusab bezáródik.

Addig nem csinálok semmit, míg nem mondjátok meg meg mit csináljak.

Tényleg rohadt fontos lenne.

Nem fogom tudni mégegyszer ugyanígy megírni

2011. dec. 4. 11:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Vágólapra hogy másoljam? már egy másolatot cisnáltam azelőbb, de félek hogy azt csak az eredeti szöveget tartalmazza, amit régebben írtam meg.
2011. dec. 4. 11:19
 6/12 anonim ***** válasza:
CTRL+A - mindent kijelöl.
2011. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem jelöli, merta hülye ablak miatt nem tudok másra kattintani a fájlban. De ha megnyomom hogy OK biztos vagyok benne, hogy el fog veszni.
2011. dec. 4. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz scrollozni stb akkor mar reg kifagyott a program, innentöl mar kb mind1 h mit csinalsz
2011. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sőt mivel a Word csinál automata backup-ot ezért ha bezárod a wordot és kifagyott akkor a köv indításnál fel kell neki ajánlania h folytatod-e az előző szerkesztést.


Persze mindez csak elmélet, van amikor nem csinálja...

2011. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

UUUUUUUHHH!!

EMBEREK! Megcsináltam. Hosszú percekig fohászkodtam, hogy sekerüljön, majd megnyomtam azt a hülye OK-ot, és nem zárta be. Sikerült kimásolnom!


=D=D=D

2011. dec. 4. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!