Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a g-mail-en én küldök, saját magamnak levelet?

Figyelt kérdés
Sokszor kapok olyan levelet,mintha én küldtem volna saját magamnak,különféle gyógyszer ajánlót és mindenféle ökörséget!Feladónak az én e-mail címem van és a g-mail úgy jeleníti meg,hogy a feladó ÉN.
2009. máj. 13. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Akkor valahogy megszerezték a jelszavad és tényleg a te címedről küldesz saját magadnak. Kellemetlen. Vannak ilyenek sajnos, pl. msn-en is vannak progik amik lelopják a jelszót hogy aztán teleszórják reklámmal a többi partnert. Ha nagyon idegesít, javaslom, csinálj új címet és legyél óvatosabb.
2009. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lopta el senki a jelszavadat. Az e-mail pontosan ugyanúgy működik mint a postai levél: azt ír rá az ember feladónak, akit csak akar. Pontosabban: azt íratja rá az ember a levelezőprogrammal feladónak a spammer, akit csak akar.
2009. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem azt írja ki,ahonnan ténylegesen küldte?Ha én küldök a g-mailról,automatikusan az én címemmel küldi,abba nem tudok belenyúlni.Vagy igen?
2009. máj. 13. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak Spam-ok, hidd el nekem :D Én is rakatszámra kapok ilyeneket, kikell törölni a p*csába őket.
2009. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy csak spam,de idegesít!
2009. máj. 13. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A g-mailról nem tudsz úgy levelet küldeni, hogy más látszódjon feladónak. Az e-mailnek van egy fejléce, amiben benne van pl a feladóra vonatkozó információ is. Na ezt a fejlécet kell ügyesen átalakítani, hogy a te e-mail címed legyen a feladó. Ezt csinálják a spamrobotok is.
2009. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!