Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem fizettem be a telefonszáml...

Nem fizettem be a telefonszámlát ezért letiltotta és érvénytelenné tette a simet és küldte a levelet hohy rátett még kötbért is. Ha én kifizetem a számlát és veszek magamnak másik simkártyát a kötbért követelheti? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Aláírtál egy szerződést, amit hiába, hogy nem olvastál el, még érvényes és vonatkozik rád. Ha kifizeted a számlákat (egy miatt ugyanis nem tiltanak SIM-et), akkor ugyanazt is használhatod tovább. A hűségidő végéig köteles vagy kifizetni a számlákat (ha használod a telefont ha nem!) különben kötbér...
2011. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már a törlesző rég lejárt.Akciós telefonról van szó igy is?
2011. jan. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!