Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a megoldás ebben a speciáli...

Mi a megoldás ebben a speciális esetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy 1 hülye program amit leszedtem a netről össze zavarta a Windows Media Player-t. Úgy döntöttem letöltöm és feltelepítem úja. Letöröltem és azóta minden egyes file-t a gépen media playerbe akar megnyitni a gép és ezt írja ki:

A wmplayer.exe fájl verziószáma 10.0.0.3802, holott a program a következőre számított: 11.0.5721.5145.

A Widows Media Player nincs rendesen telepítve, ezért újra kell telepíteni.

Telepíti most a Microsoft webhelyről?

Na ezt írja. De nem enged semmilyen programot megnyitni... meg a neten is csak a dolgok felét kb.

A lényeg hogy nem tudom törölnö a programok-te és tö.-ne sem mert azt sem tudom megnyitni. Windows XP-t használok... szeretnék segítséget kérni hogy mit tegyek... esetleg mit töltsek le amivel helyre áll a Media Player ? Értelmes válaszokra várok.... előre is köszi!


2011. okt. 14. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is távolítsd el a windows media playert, vagyis uninstalláld. Aztán menj a Startmenü-Futtatáshoz-írd be: Regedit, akkor megnyílik egy ablak, ott Szerkesztés-Keresés. Beírod, hogy windows media player, és ha talál, akkor töröld ki. Ezt f3-mal addig kell kerestetni, amíg csak van a regisztrációs adatbázisban rá utaló bejegyzés, és törölni kell mindet. Aztán próbáld meg felrakni a WMP-t. Előre figyelmeztetlek, hogy a media player 11-es verzióját csak hitelesített windowsra hajlandó telepíteni a Microsoft.
2011. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat, de szerintem már letöröltem a gépről, de akármit szeretnék megnyitni mindig, bármilyen programnál azt írja ki amit az előbb fennt is leírtam... már a futtatásba se tudtam a beírásnál tovább jutni mert nem engedett be. :S Esetleg vmi ötlet? :)
2011. okt. 15. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Már fentebb leírtam, hogy mit csinálj. Ezen kívül menj a startmenübe, a Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései, és vedd el a pipát a WMP-től. Ha ez sem használ, akkor csökkentett módban próbálkozz, vagy a rendszervisszaállítással.
2011. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!