Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon zavaró, hogy izzadékony...

Nagyon zavaró, hogy izzadékony vagyok. Van valami speciális megoldás rá? Amivel csökkenteni lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadékony vagyok, olyan helyzetekben is, amikor másnak semmi baja, még télen is. Szinte mindenféle dezodorral próbálkoztam, és nem a szaggal van a baj, hanem hogy izzadás az van, hónalj, homlok, tarkó, orr alatt, mellkas, derék, a szokott helyeken. de rendkívül zavaró, sokan mondják, hogy majd kinövöm.de 21 leszek, mikor nőném ki?nincs valami speicális megoldás?gyógyszer rá, vagy bármilyen jó tapaszatalat.
2008. szept. 30. 18:23
 1/4 anonim válasza:
100%
velem is ez van .. de annyit keresgeltem neten, mig ratalaltam egy oldalra, ami csak errol szol es segitenek > [link] n majd beszelhetsz az "orvossal" s megtalaljatok a gyogymodot :) gyogyulj meg!
2008. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2008. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárba kapható Solutio Antisodurica,nagyon jó.Egy kozmetikai pamacsot bevizezzel,rá egy kis solutio és ezzel kenned be a hónodalját,csak lényeg hogy szárazra töröld előtte.
2008. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ne hara belinkelem, lusta vagyok mégegyszer leírni:

Szia, Nekem a Vichy 2 napos izzadásgátlója jött be, de nagyon! Ha valaki akkor én izzadtam, mint a ló!!! A mellem aláig képes voltam leizzadni, de úgy ha levettem a pólóm, szó szerint ki tudtam csavarni.... gondolhatod nőként hogy éltem meg. Aztán megtaláltam ezt, idő kellet míg átáltam, jó 1,5 -2 hét, mindennap használtam a mai napig használom is és azóta bármit felvehetek :o)

Használatm én is patikait, nekem véresre csíptem a hónaljam.... Ismerek olyat, aki patikait Vichyvel együtt használ. De komolyan a zöldkupakos 2 napos Vichy egy CSODASZER!!!

2008. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!