Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem ismeri fel a hangszórót?

Mért nem ismeri fel a hangszórót?

Figyelt kérdés
Most telepítettem fel a Windows 7-et (Home Basic). Bedugom a kébelt és semmi. Előző XP volt anáál jó volt, bár ott amikor bedugtam vmi Smart Jacket vagy mit hozott ki. Légyszi segítesetek.
2011. okt. 11. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a hangszórót nem ismeri fel, hanem a hangkártyát. Milyen a hangkártyád típusa?
2011. okt. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

High Definition Audio Device

ezt írta ki

2011. okt. 12. 07:16
 3/10 anonim ***** válasza:

az enyém is ezt írja ki de ez még kevés valami ilyet keress

VIA VT1705 ez a pontos tipusa az enyémnek csak ez alapján tudunk hozzá drivert keresni

2011. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy az alaplap pontos nevét írd meg
2011. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

leteszteltem a gépem itt vannak az eredmények:

[link]

2011. okt. 12. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Már írták, hogy ez kevés. A hangkártya PONTOS típusa kell, mert ez így elnagyolt és nem lehet rá drivert sem mondani amitől hangja lesz...
2011. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és akkor hol tudom megnézni a pontos nevét?
2011. okt. 12. 16:55
 8/10 A kérdező kommentje:
ezt írja ki: A program nem talált hangkártyát. Ha találnia kellett volna, telepítse kell a hardvergyártó által biztosított hangkártya-illesztőprogramot.
2011. okt. 12. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
A teszted nem mond semmit, mert kérdőjel van a High Audio Device után, tehát nem tudja azonosítani.Nem minden program, vagyis rendszer képes felismerni a hangkártyát. Ha alaplapi a kártyád, akkor vedd le a gép oldalát /ha nem garanciális/, és nézd meg az alaplapon a hangchip típusát. Úgy van odaírva, hogy audiodrive vagy valami hangra utaló név. Azt kellene tudni, hogy Realtek vagy VIA, vagy valami más a típusa.
2011. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
driver booster és felfrissiti a legujjabra a drivered
2015. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!