Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem 1 fujitu siemens...

Vettem 1 fujitu siemens hangszorot 2.1 es SOUNDSISTEM DS2100M és a gép nem ismeri föl (? )

Figyelt kérdés
azt írja a media player A Windows Media Player nem tudja lejátszani a fájlt, mert probléma van a hangeszközzel. Lehet, hogy nincs hangeszköz a számítógépben, előfordulhat, hogy más program használja, vagy hibásan működik. pedig benne van a régi hangszóró megy rendesen 1 jack dugóval kapcsolódik a géphez és az xp uj hardvert telepítése varázslót hozza be nem talál semmit hozzá cd nem volt mellete
2009. aug. 27. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
2009. aug. 27. 14:32
 2/3 anonim ***** válasza:

hangfalhoz nem kell cd

a hangkártya fel van telepítve?

2009. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha fölvan megy rendesen a régi hangszroval és fülhalgatoval admikor bedugom az újat uj hardver telepítése varázsló jön föl
2009. aug. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!