Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop egy layer összes...

Photoshop egy layer összes módosításának alkalmazása egy másik layeren?

Figyelt kérdés

van 1képem,amit össze-vissza módosítottam és tök másszínű már,mint az eredeti...és levágtam a felét kb 500művelettel ezelőtt...és most mégis kéne a levágott rész...hogy tudom előkeríteni?


vagy a másik verzió h az eredeti képet hogy tudom megcsinálni,h ugyanolyan legyen,mint amit belőle csináltam(mégegyszer ugyanazt nemtudom megcsinálni vele,mert az rengeteg művelet és random volt a dolog,h hol és mit módosítottam rajta)


szóval a tényleges kérdésem az,h az eddigi összes műveletet,amit csináltam egy layerrel,rá tudom-e húzni egy másikra ctrl-c ctrl-v szinten...


actiont nem vettem fel,nem tartottam fejben,hogy milyen műveleteket végeztem,a historyban lévő dolgok csak egy darabig visszavonhatók,passz h mit tegyek...


2011. szept. 10. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Az előzményekre az lenne a megoldás, hogy nem az alap beállításokon hagyod (kevés, 50 vagy 100-at jegyez meg), hanem felveszed a beállításokban a maximumra (1000 műveletet is meg tud jegyezni), és akkor vissza tudod vonni. Az a history-elem a mennyiségkorlátozás miatt törlődött, már nem tudod előhozni utólag.


Ha van egy képed, és azt módosítottad de nem mentettél rá, akkor csak újra meg kellene nyitni és a másik levágott felét a forrásfájlból felhasználni ismét.


A műveletek többszörös feldolgozására pedig az action a megoldás, mert az képes elvégezni azt amire gondolsz. A műveletsor rögzítése lenne a CTRL+C, és más rétegeken való alkalmazása a CTRL+V, amit bármikor elő tudsz hívni, nem csak az adott munkafolyamatban. Ha csak egyszer indítod el a rögzítést, és utána random kipróbálsz rétegváltoztató beállításokat, az akkor is rögzíteni fogja, és később is alkalmazni tudod.

2011. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt mind tudom,köszönöm szépen...a kérdés az,hogy utólag mit tudok csinálni...mikor van az eredeti képem és van külön az a kép,amit abból alakítottam át...ugye összerakni nem tudom,mármint hogy az eredeti képből hozzáteszem a levágott részt,mert az eredeti tök más színű...és csak megközelítőleg tudom olyanra csinálni,de még így is látszik,hogy a levágott rész nem oda tartozik...erre kellene vmi megoldás...
2011. szept. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!