Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy közösségi oldal alkalmazás...

Egy közösségi oldal alkalmazása és alternatív böngészők, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értek az informatikához, úgyhogy lehet, hogy a kérdésem eleve ostobaság, ha igen, elnézést.

Egy közösségi oldalon van egy alkalmazás, ami egy kvízjáték és nem látom a válaszokat (egyébként a kérdést stb. igen), bár maga a játék nem feltétlenül lényeg, mert az eredeti honlapot (kvízp*rt) tudnám használni, ha olyan fontos lenne, viszont az okát nem értem, sem Opera sem M. Firefox böngészővel nem sikerül, ha jól tudom, akkor az Adobe Flash Player kell hozzá (persze Non-IE). Egyéb ötletem nincs. Mi lesz később, ez csak a kezdet, ahogy fejlesztenek majd egyéb honlapokat, úgy tudok egyre kevesebbet használni majd belőlük, vagy mi?


2010. nov. 27. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem teszed fel a flash playert?

Mindenki számára elérhető, fél perc telepíteni: [link]

2010. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!