Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok driver installálni?

Hogyan tudok driver installálni?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom amibe van egy gforce 520mx , és a processzorba is integrálva van egy grafikus processzor , leszedtem a gt520mx hez való drivert , és azt írta ki hogy az eszköz nem található. Mit kéne tennem hogy fel tudja installálni a drivert? Hogyan tudom szabályozni hogy melyik gpu működjön?
2011. szept. 10. 01:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
na majd remélem tudok veni egy laptopot ami ilyen:P aztán eleszek vele xd
2011. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
olyat nem találta hogy mindig ez vagy az , csak a programos listás , de még az a bajom , hogy nem tudom frissíteni , probáltam rákeresni hogy optimus driver , de azok régiek , és nincs is köztük a gt 520 mx mint támogatott eszköz.... mert ugye a sima gt 520mx drivert nem engedi felrakni mert azt irja hogy nem talált kompatibilis eszközt.... lehet hogy azt viszont azért , mert nem a gt520mx megy amikor felraknám a driverét....:S
2011. szept. 11. 14:55
 13/19 anonim ***** válasza:

Fel teted asus supportról az intel vga driverét nem? akor ismeri fel a másikat csak (driverel nem amit a windos feltesz) és az nvidiás is is suportról kel vagy dvd röl neked nincs? nem értem ën azhitem már sikerült felteni:(

sorendbe kel amit linkeltem ot is leirták

ful minden fent van aztán intel driver, restart, nvidia driver, restart, és az a vacak optimus ha nincs fen

nem érten én azhitem már megy csak kapcsolgatni nemtudod

2011. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de , fentvan nvidia 3dvision ill program és egy nvidia grafukus ill program , látja a kártyát , kiraktam az tálca alkalmazást ami mutatja ott jobb alul hogy használja-e a gt520mx-et , csak az a baj hogy nem tudom ujabbra cserélni , mert 2.68.56 van fent , és az uj meg 2.8.xx , és ezt írja ki ha fel akarom rakni [link] (ezt a csajszi válaszai közül loptam) és azért kérdeztem hogy át lehet-e váltani egy gombbal , mert gondoltam ha nem a gt520mx megy akkor azért nem talál kompatibilis grafikus hardvert...
2011. szept. 11. 19:56
 15/19 A kérdező kommentje:
amúgy mindent nem raktam fel a dvd-ről mert nagyon sok szemét van rajta , 1 az hogy majdnem másfél ora volt mire majdnem mindegyik után ujrabootolt , másik hogy sok felesleges dolog volt rajta , amikor le akartam törölni , utána meg indulsákot hibaüzeneteket irogatott , szoval egy win reinstall után , csak a drivereket raktam fel , meg pár "recommended aplication"-t , de felraktam az optimust..:)
2011. szept. 11. 20:01
 16/19 anonim ***** válasza:

de ha elinditazs játékot pl akor átkapcsol ha beálitod?

nvidiára?

ehhez való driver lehet szerintem ami az asus supporton van és szóval az a legfrisebb

vagy pedig nem tetél fel valami chipset drivert (alaplapi)

és amit kérdeztem intel integrált drivert fel teted??? mert aról semit nem irtál (tudom hogy windows fel tesz valamit de az nem elég)

2011. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ja vagy ebbe valami inovision3d a integrált vga?
2011. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
3d vision az más valami nem? ha 3d s dolgokat akarsz 3d ben látni:D szóval filmeket ilyesmi meg van játék is tudom
2011. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
volt intel grafikus driver is ,gondolom az integrált gpu hoz , felraktam
2011. szept. 11. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!