Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok driver installálni?

Hogyan tudok driver installálni?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom amibe van egy gforce 520mx , és a processzorba is integrálva van egy grafikus processzor , leszedtem a gt520mx hez való drivert , és azt írta ki hogy az eszköz nem található. Mit kéne tennem hogy fel tudja installálni a drivert? Hogyan tudom szabályozni hogy melyik gpu működjön?
2011. szept. 10. 01:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Asus k53sc d van?:) ugylátszik kiárusitáson van:)

gondolom te is 32 bites windowsot eröszakolsz rá vagy más valamit?

it szerintem kimeritöen leirtuk a megoldást:) még töbet is

.

www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2189816-mit-tegyek-hogy-felismerje-a-notebookom-a-videokartyajat-s

2011. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi a linket , de ezen a kérdésen amin 4 oldalon keresztül tárgyaltak 2 perc alatt túljutottam. Csak más verziószám van a telepített programok közt , mint a legujabb nvidia driver. Meg máshol is olvastam hogy lehet váltani a 2 gpu közt , és nem tudom hogy hogy.
2011. szept. 10. 15:52
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nem sc hanem s , core i 3 as procival , és mivel 4 gb ram van benne , 64 bites windows-t "erőszakoltam" rá....
2011. szept. 10. 16:06
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha ténleg végig mentél rajta láthatad hogy program kel hozá hogy válthas a vga közt

te nem kaptál drivert hozá?

tehát nem értem ha minden átrágtad magad most már csak ez a gondod?

nincs meg a program vagy meg van csak nemtudoď hogy kéne váltani közte manuálisan?

hát ö is googlezot mindent más is csak googlezni tud de majd este googlezok neked:D

mert ugy vetem le te miondezt egyböl tudtad amit mi tárgyaltunk hoszan

amugy egyre joban érdekelnek ezek a váltható vga s laptopok:)

amugy nem ujdonság gomdolom ugy kel váltani mint régieken is vagy még könyeben

(funkció gomb nemtudom mért nincs)

csak hát anyira sose voltal elterjedtek de majd most azok lesznek:)

64 bit az nem eröszak:p anak örül a gép:)

2011. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
tudom hogynem erőszak, azért irtam idézőjelbe:P
2011. szept. 10. 17:03
 6/19 anonim ***** válasza:

k53s et simán nem látok asus supporton

probáltad már az egyébek közt a

The Turbo Boost Monitor application

ezt:)?

illetve irta egy oldal külön optimus driver kell de nvidia honlapján optimus driver nicsn erre a kártyára:S

de keresgélek még

amugy azt irja listát csinálsz aban a programban

(nem tet fel nvidia driver olyant? ha dvd n volt vagy assus holnapján) és beálitod melyik programnál használja a nvidiát melyiknél a másikat szóval szerintem jobb is igy hogy feleslegesen nem használja ha nem kell nem igy gondolod?:D de szerintem van oylan lehetöség bene hogy midnég bekapcsolva ez vagy az.

nézem még:)

2011. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

a kézi könyv mért 213mb? lol

szoval pontosan mi a laptopod kódja?

ahol a többi drivert lelted ott nincs optimus driver ehez a laptophoz vagy pedig valamelyik utility nem az látam párat safe4gear vagy mit is egyszerüen nem értem mért nicsn fent neten sehol egy kép vagy leirás: itt a progi ez az igy kapcsold át igy ird be hivatalos oldalakon alig van valami de mért se máshol:S

2011. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
optimus drivert felraktam , megtaláltam azt a listás programos beállítást is.... az laptopra k53s van irva de amugy ez az [link] de még mindig egy gombbal akarom állítani a gpu-t:D
2011. szept. 10. 21:53
 9/19 A kérdező kommentje:
Kézikönyv hozzá amúgy kb 6 oldal....mármint amit adtak hozzá nyomtatott formába....
2011. szept. 10. 21:54
 10/19 anonim ***** válasza:

akor nicsn az optimusba olyan lehetöség hogy mindég integrált vagy mindég nvidia?:S

kár az ha nincs (de én kiegyeznék vele)

perakod programot bármit hogy melyikel menyen akor nem midnegy?:) gondolom VLC vagy bármi ami futatható berakható, addig meg nem fut feleslegesen ami nem kell

azt irták oldalon hogy észrevétlenóül vált át

vagy észre venni?:S

most látom pl i7 es ekbe is van ilyen cpu ba integrált gpu:D de ha kitalálnak egy hardvert mért ncisn hozá általános driver nem nagyon látni :S nekem magas de majd idövel csak megoldodik most vanak elterjedöben de nekem tetszik ez a megoldás:) ez csak jobb lesz:)

2011. szept. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!