Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs játék a Steam-en? :O

Miért nincs játék a Steam-en? :O

Figyelt kérdés

Kb fél - egy éve meg van a steam amit vettem rajta van a cs, cs condition zero, meg cs cz deleted scenes

Minden ment de mikor újra raktam a gépet és fel raktam a Steam-et nem volt rajta semmi játék

Csak a Half life van rajta ami ilyen fehérel van írva de azt is meg kell venni

Na de az a 3 játékot le telepítettem a cd-ről kint vannak az asztalon de a steamben nem írja ki őket

amikor rá kattintok valamelyik cs-re az asztalon akkor be hozza a steam-ben az áruházat és meg kell venni

utána ki írja sárgán a steam játék könyvtárában a cs-t de nem lehet telepíteni, se elindítani :S

előbb valahogy le töltöttem a cs-t és a cz-t a steam-ben

De most sem megy :/

Mikor újra indítom a gépet és be lépek steam-be akkor megint csak a Half-Life van ott :/

Valaki tud segíteni?


2011. aug. 27. 09:49
 1/2 Baliii ***** válasza:
Regisztráltad a játékot a Steam-ben?
2011. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen regisztráltam

Játszottam is vele egy ideig, aztán hanyagoltam mert volt más

És most fel raktam és nem volt rajta semmi

Ugyanazzal az acc-al vok belépve

És ha most újra be írnám a kódot akkor azt írja hogy már fel lett használva vagy mit ír...

2011. aug. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!