Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok partícionálni?...

Miért nem tudok partícionálni? Talán a programmal lehet a baj?

Figyelt kérdés

Win7 home premium x32-t szeretném telepíteni.Telepítés során nem ad lehetőséget a partícionálásra se a formázásra.Próbáltam boot DVD-t csinálni,hogy arról boot-oljon de nem sikerül, mert nincs ISO fájl, csak setup van.(azt esetleg át lehet alakítani iso-ba?)

Csak op.rendszerből setuppal tudom telepíteni.


2011. aug. 24. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

telepítés után is lehet particionálni.

pl: Partition magic 8-cal

én inkább a 64 bitest tenném fel ahelyedben.

2011. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 urimate ***** válasza:
88%
Próbáltál a DVD-ről bootolni? Ha van egy Win telepítőd, arról tudsz rendesen telepíteni, nem csak már futó oprendszer alól. Állítsd be, hogy az optikai meghajtó legyen a boot meghajtó, tedd be a dvd-t és nyomj egy restartot. Ott az első lépés a particionálás és formázás.
2011. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan sikerült csak a file-okat beszerezni, és nem image-et? Elmagyarázhatnám, hogyan csinálj belőlük bootolható lemezt, de többi ideig tart leírni, mint letölteni. Ha a winyón van az install, nem nagy csoda, hogy nem enged formázni.
2011. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 urimate ***** válasza:
46%

@seven:


Miért tennéd fel a 64 bitest inkább? A leírtak alapján semmi sem indokolja, ha pedig nem muszáj, akkor felesleges, mert semmi előnye nincs.

2011. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

- Azért a 32bitest akarom, mert 2GB-os a RAM.

- Az op.rendszert a letoltoforum.hu-ról szedtem,

- a BIOS-ban be van állítva hogy CD/DVD-ről boot-oljon.

Próbáltam olyat h, burning studio 6-al a dvd tartalmából ISO dvd-t csinálni, kiírta h, sikerült, és a fájl formátuma is azt mutadta hogy iso.Probáltam vele a telepítést, de semmmi reakció.A DVD-t forgatta ugyan, de ennyi. Símán csak elindult a gép.


Am köszönöm az eddigi válaszaitokat:)

2011. aug. 24. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Bootolni csak file-okból kiírt dvd-ről nem lehet, az eredeti image-et kell kiírnod ehhez.
2011. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!