Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám így partícionáln...

Hogyan tudnám így partícionálni a memóriakártyám?

Figyelt kérdés
8GB(7,4)-os memóriakártyám szeretném így megcsinálni, hogy lesz FAT/FAT 32-ben 7GB. Erre tudnék zenét pakolni. A maradék 400MB-ot pedig ext2, amit az app2sd program használna a telefonomon. De amikor beállítom, hogy maradjon 350-400MB akkor nem hagyja meg.
2011. márc. 14. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy Androidos telefon ugye? Mert ha igen, akkor a telefont recovery mód-ba állítva általában lehet partíciót létrehozni. Itt egy link egy androidos fórumra: [link] Alul kikeresed a telefonod típusát, és felteszed ott a kérdést, biztosan zudják rá a választ.
2011. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ehhez kapcsolódik, de ehhez még nincs köze a telefonhoz. csak elő szeretném készíteni a kártyát. kártyaolvasóval dugtam be a gépbe. és hol kell beállítani azt a módot amit te írtál?
2011. márc. 14. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A recovery modot minden telefonnál máshogy állítod be. ext2 partíciót seperc alatt létre lehet hozni a telefonnal, de máshogy nem tudom, hogy lehet, pedig próbáltam már utána járni én is.
2011. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ubuntu Live CD -ben megtalálod a GParted nevezetű particiószerkesztő programot, ami képes erre. :)

(Vagy akármilyen Linux Live CDn rajta szokott lenni, vagy ez, vagy egy másik fajta....)

2011. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!