Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program? (színke...

Létezik ilyen program? (színkeverés)

Figyelt kérdés
Aminek megadom hogy milyen színt szeretnék, és kiadja hogy milyen árnyalatokból tudom kikeverni azt.
2011. aug. 23. 18:17
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

[link]

talán??

[link]

2011. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajna ez sem az mert ezzel is csak össze lehet keverni a szineket. :/
2011. aug. 25. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy hülye kérdés, de RGB vagy CMYK kód nem jó?
2011. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi de ilyen be nem vagyok jártas, ezek mit jelentenek?

(nekem rajzoláshoz -festéshez- kellene hogy tudjam miből kéne a szint ki kekverni)

2011. aug. 25. 20:43
 5/6 anonim válasza:
Piros= sárga+magenta (lilásrózsaszín) Narancs= piros+sárga *Sárga= naranscsos arany+zöld Zöld= cián(kékeszöld, v.kék)+sárga *Cián= zöld+kék(de világos) Indigókék= cián+magenta Ibolya= kék+piros *Magenta= ibolya+piros A *-gal jelölt színeket különösen nehéz festékekből kikeverni, de, ha figyelsz az arányokra a színek megfelelő telítettségére,a kkor szerintem azok is menni fognak.
2016. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5/6

az kéne a kérdezőnek amit ha színt megadsz kiírja milyen színből mennyi kell belőle.


Az a gond, hogy amit ismerek oldalt ugyan ezt csinálja csak nem alkalmas szerintem festékek keveréséhez.

De ha alkalmas arra, akkor viszont nagyon jó.

De szerintem nem valós keverés, ha jól megfigyeltem nem azok a színek jönnek ki festékre, mint amit a weboldal mutat.

Egyszerű letesztelni..néhány alapszínnel.

Szerintem csak arra alkalmas, hogy az informatikai színeket keverje.. és nem festék szín kikeverésére.

2018. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!