Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám leszedni a vista-t...

Hogy tudnám leszedni a vista-t és az xp-t felrakni?

Figyelt kérdés
hogy hozom elő vista alatt a BIOS-t?Vagy hogy tudnám megformázni a vinyót ?
2009. ápr. 16. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
BIOS-t a gép bekapcsolása után általában a DEL megnyomására tudod behozni, függetlenül attól hogy milyen oprendszer van a gépen.
2009. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az 1. vagyok folytatom, formázni BIOS-ból nem tudsz, ha elindítod a telepítőt az ad egy lehetőséget hogy partíció törlése, majd létrehozása és utána a telepítés.
2009. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elég macerás a dolog...

A legegyszerübb ha kikapod a vinyót, elviszed egy haverodhoz, majd ott mint egy új meghajtót leformázod.Én ezt egy Notebooknál játszottam el.Ígyis k...a macerás volt de még mindig ez a legegyszerübb.Pc-nél meg főleg hogy ez az ideális mert ott sokat szerelni se kell, csak ki a vinyót majd be egy másikbba, formáz, és már kész is a Friss merevlemez:) Ja és ha van külön egy vagy több partíció (:/c,:/d,:/x vagy akármijen elnevezésű) akkor ajálatos mindegyiket leformázni mert a vista mindegyiken hagy tempeket,rejtett fájlokat stb.De végeredménybe elég csak a gyökér meghajtót (általában :/c) megformázni.

2009. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a delete nem hoz elő semmit.az f8 sem.
2009. ápr. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!