Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WIndows 7 mellet hogy érhetem el?

WIndows 7 mellet hogy érhetem el?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új fiókot, egy oylan fiókot amire nem másolja át a gép a programokat, hanem kapok egy érintetlen felületet. Vagy a mostani fiókommal hogy tudnám ezt elérni? Netbook-om van, szóval a formázás elég macerás cd olvasó nélkül... D meghajtó formázva lett (nem nagy erőfeszítés), C meghajtót nemtudom, ha új fiókot készítek akkor meg másol mindent, kb csak másolok egy másik fiókot. Mit tanácsoltok?
2011. aug. 21. 02:48
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Attól, hogy új fiókot hozol létre, még nem fognak eltűnni a programok. Az új fiókról meg bármikor törölheted a parancsikonokat és a nem kívánt start menü elemeket. Ha az a célod az új fiókkal, hogy más felhasználók ne férjenek hozzá a programjaidhoz arra ott a korlátozott fiók.


CD/DVD olvasó nélkül meg egyáltalán nem macerás Windows -t telepíteni illetve formázni a rendszer meghajtót. A Windows 7 telepítőt is rakhatod pen driver -ra, csak pár parancsot kell kiadni. Persze ha gyárilag előtelepített Windows 7 -et kaptál a Netbook -odhoz, arra meg a rejtett recovery partíció, amin a rendszered árnyákmásolata van. Azzal 2-3 gombnyomással visszaállíthatod a gyári állapotokat.

2011. aug. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem egy érintetlen felület kéne. Újrarakás eprsze pendrive-al is lehetséges, de még garanciás a netbook, és ha újrarakom akkor már khm... Ezért kéne formáznom, vagy valami hasonló megoldást tanálnom hogy elérjem a célom.
2011. aug. 21. 12:03
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

A garancia kizárólag a hardverre vonatkozik! Szoftveresen akármit csinálhatsz vele..

De mint már említettem, ha gyárilag Windows 7 -el vetted a gépet, akkor ott rejtett recovery partíció. Egyszerű, nagyszerű, gyors. Előtte persze mentsd le a fontos fájljaidat, mert minden el fog veszni.

2011. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És azt hol találom meg?:$

Minden esetre köszönöm az eddigieket!:)

2011. aug. 21. 18:10
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

A kézikönyvben le van írva. Azt meg megtalálod a gyártó honlapján. Minden gyártónál máshogy van, sokszor még típusonként is különbözök.

A pontost típust meg nem közölted velünk. Ezen információk híján meg nem tudok többet mondani én se.

2011. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, rákeresek!:)
2011. aug. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!