Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cod 6 ban mi lehet a baj?

Cod 6 ban mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

az lenne a gond h megvettem az eredeti gamet de az eredeti szerókon untam a csalókat meg a skineseket stb...stb...


Feltettem az aIW clientet és felmennék legelső szerverre de ezt irya ki: -You banned for Modern Warfare 2


Milehet a baj??:S


2011. aug. 20. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom feltűnt nekik hogy buheráltál.
2011. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja amúgy tényleg elgondolkodtató. Eredeti szervereken jócskán kevesebb a csaló....
2011. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem eredeti a játék de eredeti szervereken nekem alig voltak emberek meg pályák...


feltettem az iwnetet és mindíg tudok játszani...


a kérdést amugy nem értem ...több szemszögből is ellentmondásos...

tört szerókon alig van bann mivel ott mindenki töltött játékkal játszik így a cdkey ellenőrzés itt ki van kapcsolva...


vagy valamit nagyon elkurtál vagy azt sem tudod h mit csinálsz...sztem

2011. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát tudom mit csinálok mert tok angolul:D alteriw.neten elolvastam mitkell szal:D meg nemvok valami hülye mert emeltfogú német és angol nyelvvizsgám van:D


ellenben az igaz h nincs cdkey ellenőrzés de nemértem h miért banned mw2

:D

2011. aug. 20. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

nem vonom kétségbe a nyelvtudásod....de érted hogy akkor van bann ha nem eredeti a játék...

de mivel tört szeró így csak akkor van ban ha csalsz...azt pedig ugyebár te sosem tennéd...


de amugy egyszer nekem is volt ilyen a cod 4 nél..ott az egy modot hitte csalásnak a progi...próbáld meg azt hogy a telepített játék mappájában a mod mappában lévő dolgokat ürítsd ki..

ott csak olyan dolgok vannak hogy ha zombis szeróra mész ott vannak az újítások...ugyh nem lesz baj ha kitörlöd...próbáld meg úgy...

2011. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát de ezaz h nem mentem fel semmien szaróra mert ezt irta ki legelső szeróra:d addig nemis toltam:D eredetin de mivel feltettem aIW-t ezért ő miles meg a többi mappa törlődött:D


szal nemértem:S

2011. aug. 21. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj fel fórumokra persze külföldire és vesd be a nagy angol tudásod.
2011. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!