Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hányas Davinci resolve-ot...

Hányas Davinci resolve-ot töltsem le?

Figyelt kérdés
Videóvágásra, youtube-ra kellene, én alapból sokkal jobban szeretek telefonon videót vágni (mert hatékony és könnyű), de most gépen szeretném csinálni, és csak azt nem tudom, hogy hányast töltsem le? (nem kell nagyon profiknak való, csak egy normális ingyenes, hatékony vágóprogramot szeretnék)

#videóvágás #davinchiresolve
ma 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A hivatalos weboldaláról

[link]

a legújabb, 19-es verzió érhető el ebből a sima "DaVinci Resolve" az ingyenes, a "DaVinci Resolve Studio" - ami támogatja a 4K feletti felbontást és a 60 FPS feletti képkockaszámot a több GPU támogatását - már nem.

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Capcut vagy Openshot tökéletes szerintem. De a Da Vinci legfrissebb verziója is tök ingyen letölthető (házi használatra) a Blackmagic oldalán.

[link]

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit overkill a DaVinci, ha csak egyszerű vágás kell. Én inkább OpenShot-ot vagy KDEnlive-ot használnék.
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!