Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel telóról ingyen tudok netezni?

Figyelt kérdés
Van 1 xperia x10 mini pro-m és azt szeretném tudi ,hogy van -e rá olyab program ami ingyen adatforgalmi díjat biztosít nekem ... onnan veszen hogy iphone-ra meg 1 csonó nobilra van ien progi de nemtudom hogy honnan kéne szereznem .. ha tudtok pls linket is aggyatok ahonnan le tom szedni... thnx
2011. aug. 18. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen program csak senki nem hallott még róla és sehol nem lehet megtalálni. Nem tudom hogy miért oltasz le hogy nem értek hozzá. Az internetkapcsolat pont nem attól függ hogy egy program fent van-e a telódon. Ezt aki egy kicsit is ért hozzá megmondja. Szóval te vagy kevered valamivel, (először azt hittem a wi-fivel) vagy nagyon hülye vagy...

Amúgy tipikus példája szerintem az eset mikor anyu-apu okos telefont vesz az elkényeztetett hülye gyereknek.-

2011. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1,

ha ingyen akarsz netezni, kérd meg apucit, hogy vegye meg mondjuk a vodát. pármillió euróba fog kerülni, de utána már ingyen netezhetsz!


2,

a notebook billentyűzet is pont ugyanolyan, mint az asztali


3,

ha ilyen okos vagy, miért nem tudod, hogy hol van a programod?


4,

Szeretnél egy autót. Mit csinálsz?


a)veszel egy matchboxot és minden nap locsolod, hogy jól megnőjön

b)számítógépedre letöltesz egy programot, aminek a segítségével a PC-d autóvá változik

c)veszel egy autót (biztos nem, túl egyszerű)


a másodikra tippelnék a kérdésed alapján

2011. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Éééééés, a nyertes: DJ!

Amúgy van ilyen progi, írd be a googlebe:

"trojan horse for my computer"

Az elsőnél letöltés!

G.

2011. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!