Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel telóról ingyen tudok netezni?

Figyelt kérdés
Van 1 xperia x10 mini pro-m és azt szeretném tudi ,hogy van -e rá olyab program ami ingyen adatforgalmi díjat biztosít nekem ... onnan veszen hogy iphone-ra meg 1 csonó nobilra van ien progi de nemtudom hogy honnan kéne szereznem .. ha tudtok pls linket is aggyatok ahonnan le tom szedni... thnx
2011. aug. 18. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tudok neked jobb olvasnivalót. a címe: A MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI
2011. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Program nincs. Semmilyen mobilra. Szerinted kifizetne akkor elő netet mobilra? nagyon félre vagy te tájékozódva...
2011. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
senki nem kérte h kommentáld... ha nemtucc segiteni ne irj am noti billentyüzetről elég nehéz főleg ugy hogy rendes gépről szoktam meg..
2011. aug. 18. 15:45
 4/13 A kérdező kommentje:
van... haveromnak is iphoneja van és van rá egy oan progi ;)
2011. aug. 18. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:

a noti a notebook? amugy esélytelen hogy van oyaln programja. maximum wi-fiwel vagy wlannal tudsz ingyen netezni ha van hálózat


honnan veszel iylen hülyeségeket hogy ingyen van az internet?

egy oldal van ingyen: 0.facebook.com


egyébként pedig ha van pénzed iyeln telefonra akkor arra is van hogy köss egy szerzödést havi 2000 forintért mobilnetre.

2011. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nemtucc...tucc....tucc....:D


Amúgy ingyen netet max akkor fogsz ha van a telóban wifi és van valahol ingyenes wifi pont, pl plázák stb.

Programot az életbe nem fogsz rá szedni, de azért sok sikert a kereséshez.

2011. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pedig vab ien.. biztos vagyok benne csak épen nem találok sehol am van rajta 1 előfizetés de 30 mb-t ad havonta és szülinapomra kaptam a telót nemrég...
2011. aug. 18. 15:50
 8/13 A kérdező kommentje:
és épp ezért kérdeztem mert enm mindenhol van wifi és le is vannak kódolva... elég sokat utazunk..
2011. aug. 18. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:

30 mb mobil-oldalakra elég sok. ezért van nagyobb weboldalaknak mobil verziójuk is, hogy gyorsabban betöltse, és ne kelljen oylan sok adatot letölteni


egyébként komoly pénzben mernék veled fogadni hogy hülyeséget beszélsz az ingyen internettel kapcsolatban, de ha találsz ilyen programot, akkor tönkreteheted a t-mobil és a voda internetes részlegét

2011. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jah és majd linkeld be nekem is ha találtál iylen programot
2011. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!