Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent miből jó nekem ha...

Utorrent miből jó nekem ha vissza töltöm azt amit letöltöttem?

Figyelt kérdés
Az az jó tudom hogy ha én is seed elek akkor más könyebbem letudja tölteni azt a bizonyos tartamlat de konkrétan nekem mi a hasznom ha seed-lek?
2011. aug. 12. 13:19
 1/9 tammas00 válasza:
nem bammolnak az oldalról ahonnan letöltötted.
2011. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miaz h neked mi hasznos ebből? más is seedelte neked a kib@szott fájlt h letölthesd...
2011. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Mindig jobb adni mint kapni... Ne azt kérdezdd hogy neked miért jó seedelni, hanem hogy annak aki neked seedelte a torrented amíg te töltöted, annak miért volt jó seedelni?"

-Újszövetség, Pál első levele a torrent-társadalomhoz

2011. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Réti bubuzér ***** válasza:

Utolsó +1


Már a kérdés is felháborító

2011. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miért lenne felháborító a kérdés?

jó tudom ha senki nem seed-el akk én se tudom letölteni de konkrétabban az érdekelt volna hogy ha seed elek akk gyorsabban tok e tölteni?

2011. aug. 12. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves tammas00!


nem "bammolnak" hanem bannolnak! :)

2011. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki magától nem fogja ezt fel,annak felesleges magyarázni.


NEM JÓ NEKED SEMMIRE,NE SEEDELJ,ISTEN MENTS HOGY MÁSNAK HASZNÁRA VÁLJ,TÁN KI SEM BÍRNÁD!!!

2011. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 optimus8 ***** válasza:

Ha seedelsz, akkor az interneted feltöltési sebességét használod ki általában maximálisan, és mivel tölt, ami a csövön kifér, így iszonyat belassul a letöltésed, az ég adta világon semmivel sem tudsz többel letölteni annál, amennyit az internetszolgáltatód nyújt. Amennyivel seedelsz, annyival tölti tőled valaki a cuccot lefelé, és amíg megy a géped, termeled az e.on-nak a forintokat.


A hasznod kb. semmi, csak annyi, hogy az adott oldalon (de csak a zárt oldalakon) a feltöltéseid helyén nagyobb számokat fogsz látni...kb. ennyi

2011. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan nem hiszem el nem tudjátok miről szól a torrentezés. Nem arányokról azt csak azért vezették be mert ilyen gy.kerek vannak, hogy minek seedeljek csak az áram fogy. Mi a hasznod? Nem kell fizetős ftp-re vadászni ha le akarsz töltögetni, ha nem lenne torrent semmit nem tudnál szedni mert normális ftp re bekerülni kihalás útján lehet max a ha nem tölthetek ingyen feljelentelek tip. júzerek miatt.
2012. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!