Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire jó a Windows XP...

Mennyire jó a Windows XP Extended Edition?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 17:44
 1/7 A kérdező kommentje:
operációs rendszer(bocsi ez lemaradt)
2011. júl. 31. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem létezik ilyen. Valaki barkácsolt rajta egy sort, aztán feltöltötte valahova.
2011. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mik a vélemények róla?Jó vagy nem? ha jó akkor miért és ha nem jó akkor írd le hogy miért nem?:)
2011. júl. 31. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Én oprendszerrel, programokkal úgy vagyok, hogy nekem ne buheráljon bele senki.


Amit ki kell kapcsolni kikapcsolom, amit fel akarok rá tenni felteszem. Esetleg megadja magát akkor kb tudom hogy utoljára mi vol belepiszkálva. Ráadásul jobb beszerezni vmi frissíthető változatot, mert nem viccnek vannak azok a biztonsági frissítések sem.


Vannak bele integrálva programok is, de énnekem (meg gondolom másnak is) megvan a saját programlistám, mihez mit használok, és úgyis azokat töltöm le/teszem fel.


Ha műr oprendszer, akkor legyen gyári.

2011. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok ahogy az előttem írja,minél eredetibb annál jobb aztán majd én elrendezem ahogy nekem kényelmes
2011. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én használtam. Jó volt, más mint az eredeti. Amúgy a hangját NEM szeretem, mert félek. 11/F ;)
2012. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!