Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA 4 jól futna ezen a...

A GTA 4 jól futna ezen a gépen? Neked milyen gépen fut folyékonyan?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Pentium Dual Core, P6200 2,2 Ghz

RAM: 4GB

VGA: ATI Radeon HD6370 512 MB


Már utánanéztem a gépigénynek a neten, csak hát nemegyszer hallottam már olyanról (nem ennél a játéknál), hogy valakinek jobb teljesítményű gépe volt, mint az ajánlott gépigény, mégis laggolt a játék. (Vagy fordítva: gyengébb gépen is simán elfutott.) Nem tudom, hogy megvegyem-e a játékot 5 k-ért. Ezért tettem fel ide a kérdést. Ráadásul még demo-t sem adtak ki hozzá, ami alapján le tudnám tesztelni, elég bosszantó...


A te gépeden jól fut a GTA 4? Ha igen, milyen géped van?


Köszönöm előre is a hasznos válaszokat!


2011. júl. 31. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló gépem van csak 2 giga rammal, az 512 es videókártya az kevés hozzá. Haveromnak szintén ilyen gépe van csak 1 Gb videókártyája van és simán elfut rajta. Természetesen akadni akkor is akadni fog, mivel vannak javító patchek, ha jól tudom vagy 7 et adtak ki ami elég sokat változtatott a játék meneten, nekem nagyon jól ment utána közepes grafikán elég élvezhetően tudtam vele játszani.
2011. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem AMD Phenom II x4 955 proci

3,2 GB Ram

AMD Radeon HD 6700

2011. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Teljesen simán fut semmi probléma nincs vele.
2011. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg menni fog akadás nélkül neked is, kérdező. Persze ne full grafikára számíts.
2011. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak a gta iv-et 5k-nál olcsóbban is meg lehet venni...
2011. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy low-medium közötti grafon el kellene futnia, a patchek tényleg kellenek hozzá, 1.0.1.0-tól 1.0.7.0-ig vannak, ha fel vannak téve rengeteget javítanak.


Én ezeken futtattam:

Akadás nélkül ment csontra lehúzva:

Pentium Dual Core T2370 1.73GHz

2GB ram

Geforce 8400M GS 256MB videókari

Win7 oprendszer jól optimailzálva


Élvezhetőbb szinten futott: (low-medium között állítgatva grafot)

Intel Celeron (Core2 talán) 2.0GHZ

Sapphire Radeon x1650pro 256MB (256 tényleg kevés, minél több memória van annál jobban tudod húzni)

2GB memória

2011. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!