Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crack. Ha te értesz, hozzá,...

Crack. Ha te értesz, hozzá, légyszi segítenél?

Figyelt kérdés

Leszedtem a fifa11-et, telepítettem is, de nem tudom megcrackelni...

Amikor az is-t bemountolom, akkor onnan át akarom húzni a fifa.exe-t oda ahová telepítettem, a fifa.exe-hez...

Mindent így szoktam crackelni, nem totalcommanderrel, de ígyis-úgyis ugyanaz.


De amikor megnyitom a bemountolt isot, hogy a fifa.exe-t áthúzzam, hozzáférés megtagadva. (ezt írja ki)

Írásvédett a fájl... próbáltam simán kivenni a ,,pöcköt'' és az unlockert is, mégsem segít... valami megoldás a crackra?

(ha tudod, honnan tudok jót leszedni, kérlek add meg)


2011. júl. 25. 19:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Fogtam az exe-t, amit a letöltött crack tartalmazott, kivágtam, és beillesztettem a játékhoz, oda, ahol az exe van...

Felülírtam, de ugyanúgy egy kicsit gondolkozik (homokóra) és aztán nem a homokórát leveszi, és nem inditja el...

HELP!

2011. júl. 25. 21:32
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha az elsőt töltötted le, abban benne van a Patch-fájl is. Kattints rá, aztán add meg neki a játék könyvtárában az exe fájlt.
2011. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ok, szedem megpróbálom azzal holnap megírom mi lett köszönöm az eddigi segítségetek is:)
2011. júl. 25. 21:48
 14/19 A kérdező kommentje:

Sikerült a crack, köszönöm szépen...


Következő gond: hiba kódja: e 0001


Gyenge a videókáryám...

Valaki meg tudná mondani valaki mennyi körül mozog egy új kártya és mi az a videókártya driver?

2011. júl. 25. 22:17
 15/19 anonim ***** válasza:

:)))

A videokártya driver = videokártya meghajtó programja

2011. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az ATI-t ajánlom, itt van egy pár videokártya-ár: [link]
2011. júl. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
és ha leveszem a grafikát, mehet a régi videókártyával is?:O
2011. júl. 26. 08:15
 18/19 A kérdező kommentje:

Na az e0001-es hibaüzenet megoldva... Már enged belépni.


Kiválasztom a nyelvet, leokézom, látom Kaka-t, hogy kimegy a pályára vagy hova, aztán beadja azt az ea-regisztrációs cuccot...


Én nem akartam regizni, ezért arra mentem, hogy skip... Én elkezd gondolkozni a gép, lépne tovább (tölteni kezd) de sikertelenül. És ott leragad..


Mi lehet a probléma?

2011. júl. 26. 10:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz azzal is, hpgy változtatod a monitor felbontását.
2011. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!