Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3 gépre fel lehet telepiteni...

3 gépre fel lehet telepiteni operációs rendszert?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy meddig nem kalóz ?
2011. júl. 18. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
1 licensz 1 gépre érvényes.
2011. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Linuxot akármennyi gépre telepíthetsz ;)
2011. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Windowst nem is tudsz alapba több gépre, mert ha jogtiszta oem verziód van, márpedig valószínű, mert dobozos maygarországon fehér holló számban fordul elő, akkor amelyik gépen aktiválod a termékkulccsal, annak a gépnek az alaplapjára lesz érvényes. Ergo, ha pl. ma veszel egy eredeti windowst, feltelepíted, jövő héten új gépet vesztek, akkor dobhatod ki a windowst is a kukába, mert nem fog feltelepülni másik alaplapú konfigurációra. De igen, linuxot akárhányra feltehetsz :) ...csak ott nem fog futni majdnem semmi, ami egy sima felhasználónak kellene
2011. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom ,hogy van ez.3 gépen fent van az eredeti XP és mind a 3 átment az eredvizsgálaton.De most windows 7 re cserélném le azért kérdeztem.
2011. júl. 18. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
a másolt cd-vel mivan? ami hát nem eredeti attól megy vagy hogy van?
2011. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!