Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8 tábla gépeken jó...

A Windows 8 tábla gépeken jó lesz-e?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén, nem ájultam el az új tábla gépes programoktól a windows 8-ban. De arra lennék kíváncsi tetszik-e valakinek a külső (ami szerintem nem valami szép, más színekben a win98-ra hajaz), meg hogy mennyire jó az, hogy a windows 1.0-ra hasonlít a felhasználói felület, azaz csak teljes képernyőn lehet oldalra húzni az ablakokat. Nekem ez gáz, mert én javában sok olyan programot használok, ami nem is működhetne tábla gépen. Tehát csak arra gondoltam, ki mit vélekedik a közelgő rendszerről, mert eddig csak dícsérték.

Az én elvem: Ne az asztali PC legyen olyan, mint egy lebutított tábla gép, hanem a tábla gép legyen olyan, mint egy asztali PC.


2011. jún. 26. 10:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Láttam egy olyan cikket, ahol összeírták honnan lopták össze a windows 8 újításait :D
2011. jún. 29. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!